2726
عنوان

برادرم عاشق خانم بزرگ تر از خودش شده

| مشاهده متن کامل بحث + 2160 بازدید | 135 پست
خب عزیزم منم اولش قبول نکردم بخاطر دید جامعه اما شوهرم یه حرفی زد که باعث شد خیالم راحت بشه گفت من ...

حتما حتما

مررررسی از راهنماییت ممنونم عزیزم

حتما بهش میگم ک امنیت تزریق کنه بهش🙄😄😍

خخخخخ اگه برادر خودم بود این کارو میکردم خواستم کاری که برای برادر خودمم میکنم گفته باشم

واقعا؟؟چرا اخه؟ سن واقعا اینقدر مهمه؟

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قول كه مبكنه حتما ولي من مخالف اينجور ازدواجم  چون به كسي كه كوچيكتر از خودم باشه نميتونم تكيه ...

پس من و به آمار اضافه کن شش سال دوست بودم شش سالم ازدواج کردم دو سال از شوهرم بزرگترم هر روزمون بهتر از دیروزِ نه شلم شوربا شده نه طلاق گرفتیم شوهرمم خیلی فهیم و عاقل ِ الحمدالله

قول كه مبكنه حتما ولي من مخالف اينجور ازدواجم  چون به كسي كه كوچيكتر از خودم باشه نميتونم تكيه ...

عزیزم ارتباطی به این موصوع نداره

این همه طلاق هم هست ک شوهر از خانمش کوچیک تره

الان عصر تکنولوزیه دیگه این مفهوم هیچ معنی نداره ک مرد ذاتا از زن بیشتر میفهمه!

الان انقدر اطلاعات همع و سطح دسترسی به علم بالا رفته ک واقعا این کلیشه ها بی معنیه

2728
حتما حتما مررررسی از راهنماییت ممنونم عزیزم حتما بهش میگم ک امنیت تزریق کنه بهش🙄😄😍

عشقی خیلی ازت خوشم اومد

از بابت زود قضاوت کردنم هم عذر میخوام شرمنده اخلاق خوبت شدم

اصلا خوش یحال عروستون از خداش باشه عروستون بشه معلومه خیلی بافرهنگ و خوش اخلاقی

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ خدایا مراقب عزیزانم باش
اها خب شما باهاش دوست بودی ولی اونا با هم دوست نیستن یجورایی همکارن دعا کن اگ مصلحتشون هست مشکلی ...

انشالله ولی مهم علاقه مبت و فهم کم ندیدیم مردهای بزرگتر از زنشون که نه میشهبهشون تکیه کرد نه اعتماد فهمم ندارن

دختره زیاد جالب نیست میشناسیمش از اشناهاست  از خونه بردش کلا الان تنها زندگی میکنه خونه. مادرب ...

دختره طرز فکرش نی نی سایتیه 

پیاده از کنارت گذشتم گفتی قیمتت چند خوشگل؟!...سواره از کنارت گذشتم گفتی پشت ماشین لباسشویی بشین..در خیابان دعوایت شد تمام فحشت خواهر و مادر بود..من نباید به استادیوم بیایم چون تو شعارهایت آب نکشیده است......من باید پوشیده باشم تا تو دینت کامل باشد...تو ازدواج نکردی به من گفتی زن گرفتن حماقت است...من ازدواج نکردم به من گفتی ترشیده ام!....
دختره زیاد جالب نیست میشناسیمش از اشناهاست  از خونه بردش کلا الان تنها زندگی میکنه خونه. مادرب ...

نمیدونم عزیزم

نمیشه قضاوت کرد

ولی خب مشاوره برای همه قبل از ازدواج نیازه و بخصوص برای برادر شما ک ۲۰ سالشه و هنوز اول راهه

نه اصلا ما خیلی دوسش داریم کاش اون خانم و خانوادش مشکل نداشته باشت

چه خواهر خوبی

تو سن برادر شما اختلاف دوسال مهم نیس چون هردو به بلوغ رسیدن

اونم با مداومت قبول میکنه فقط هرگز سنو دروغ نگید شر میشه بفهمه

عزیزجان اگه برادرتون و همینجور این دخترخانوم سن و سالشون اگه پایین تر از بیست وچهار سال بود قطعاً پاسخم فرق داشت با زمانیکه دختر خانوم بیست ونه سال و افاپسر بیست وهفت سال سن داره  

ان شاءالله که هردوتاشون  خوشبخت بشن

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
واقعا؟؟چرا اخه؟ سن واقعا اینقدر مهمه؟

هر شخصی بنا به تفکراتش یک سری  موارد برا هر موضوعی تو ذهن داره حالا غلط یا درست من فکر میکنم .

برای یک خانم اصلا خوب نیست از همسرش بزرگتر باشه فارق از دوستانی که خدارو شکر زندگی خوبی دارن 

کلیت رو میگم 

چون عموما مرد ها دیر تر از نظر فکری به رشد میرسن 

دیرتر پخته میشن 

و خانمی که تو زندگی مشترک بزرگتره عاقلترِ پخته تر عمل میکنه و اذیت میشه چون خیلی جاها براساس فکر بالغش عمل میکنه و از خودش کوتاه میاد 

حالا اگه اون اقا برادر فرضی من باشه و بخواد دیر پخته بشه تا کی اون خانم باید مدیریت کنه . زن تکیه گاه میخواد . 

البته خیلی ها ازدواج میکنن و موفقن مردهای پخته ای هستن 

من فقط کلیت رو و تفکر شخصیمو گفتم

خداروشکر
نمیدونم عزیزم نمیشه قضاوت کرد ولی خب مشاوره برای همه قبل از ازدواج نیازه و بخصوص برای برادر شما ک ...

من اصلا چیزی بش نگفتم هیچوقتم مخالفتی نکردم و پشتش هم هستم و اگه بخواد حتی تنهایی هم براش خواستگاری میرم ولی نگرانشم 

خودش دانشجو پزشکیه ولی راضی نمیشه بره مشاور 

نکند این همه بد قلب مرا سست کند...
عشقی خیلی ازت خوشم اومد از بابت زود قضاوت کردنم هم عذر میخوام شرمنده اخلاق خوبت شدم اصلا خوش یحال ...

مرررسی بذار به خودم غره بشم😎😂

نه این چه حرفیه تا باشه از این قضاوتا ک بعدش دلگرمی بشه 

خوشحال شدم از اشناییت عزیزدل😍😘

2706