2726
عنوان

برادرم عاشق خانم بزرگ تر از خودش شده

| مشاهده متن کامل بحث + 2160 بازدید | 135 پست
عزیززززززممممم چقدر مهربونی..ان شالله هم شما هم خانوادتون هم برادرت فوق العاده خوشبخت بشین😍😍😍

مررسی عشقم 

لطف داری

خودت مهربونی ک بقیه رو هم اینطور میبینی😍😘

مرسی از دعای قشنگت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوبه دو سال چیزی نیست..فامیل ما ۱۲ سال از زنش کوچیکتره ..زنه یه پسر دوم راهنمایی داره

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
نه اصلا ما خیلی دوسش داریم کاش اون خانم و خانوادش مشکل نداشته باشت

دوست من ۳سال از شوهرش بزرگتره ومشکلی نداشت الانم خوش وخرم دارن زندگی میکنن اگه داداشتودوست داشته باشه قبول میکنه

خوشبخت باشید😍😍😍 شما راحت قبول کردی؟

من شش سال با همسرم دوست بودیم سال آخر متوجه شدم .اولش سختم بود ولی بعد دیدم کجای زندگیم با دو سال بزرگتر بودنم آسیب میبینه .دیدم هیچ جاش و واقعا به تنها چیزی که فکر نمیکنم همین موضوعِ

دوست من ۳سال از شوهرش بزرگتره ومشکلی نداشت الانم خوش وخرم دارن زندگی میکنن اگه داداشتودوست داشته باش ...

خوشبخت باشن الهی همیشه😍

اره باید زرنگ باشه خودشو تو دلش جا کنه🤣

چ جالب ولی حتما مشاور ببریدش چون ۲۰ سالشع و هنوز به حد کافی پخته نشده

دختره زیاد جالب نیست میشناسیمش از اشناهاست 

از خونه بردش کلا الان تنها زندگی میکنه خونه. مادربزرگم !! 

نمیدونم چ بهش میگه ک حتی جواب منو نمیده 

وقتی میبینتم با کلی دلتنگی و شوق میاد سمتم ولی وقتی بش پیام میدم یا زنگ میزنم جواب نمیده اصلا 

دختره میگه دوس ندارم با دختری غیر خودم در ارتباط باشه حتی خواهرش !!!! مسخره نیست؟؟

نکند این همه بد قلب مرا سست کند...

قول كه مبكنه حتما ولي من مخالف اينجور ازدواجم 

چون به كسي كه كوچيكتر از خودم باشه نميتونم تكيه كنم

مردا ذاتا از سنشون كمتر ميفهمن چه برسه به اينكه از زن هم كوچيكتر باشن زندگي ميشه شلم شوربا

خانوما لطفا بهم نتوپيد توي ٤ سال اخير دوتا همچين ازدواجي تو خانواده داشتيم كه بكيش طلاق گرفته و اونيكيشم ٨ ماهه با يه بچه دوساله خونه باباشه چون شوهراشونو بچه مي دونن

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
خداروشکررر همیشه خوشبخت باشید در کنار همدیگه و بهترین و قشنگ ترین زندگی رو رقم بزنید من مطمینم ک خ ...

خب عزیزم منم اولش قبول نکردم بخاطر دید جامعه اما شوهرم یه حرفی زد که باعث شد خیالم راحت بشه

گفت من از تصمیمم عقب نمیکشم و تو انتخاب منی و همه باید احترام بگذارند خلاصه به داداشت بگو ناامید نشه و محکم سر حرفش وایسه یه دختر نیاز به دلگرمی داره تا مطمعن بشه طرفش همه جوره پاش وایمیسه

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ خدایا مراقب عزیزانم باش
من شش سال با همسرم دوست بودیم سال آخر متوجه شدم .اولش سختم بود ولی بعد دیدم کجای زندگیم با دو سال بز ...

اها

خب شما باهاش دوست بودی

ولی اونا با هم دوست نیستن یجورایی همکارن

دعا کن اگ مصلحتشون هست مشکلی پیش نیاد و دختر خانم قبول کنه

2706