2726
عنوان

تصمیم برای اسم کودک، مامانش یا کی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1088 بازدید | 69 پست
اینکه اسم حضرت زهراس درسته ولی چرا اینکه میخواد مذهبی بزاره زهرا نزاره؟هم شیک هست هم موندگار اسمی که ...

با زبون نرم بگو بزار زهرا.. لااقل از مد نمیوفته..

بگو نذر کردم تو راضی شی بزاری زهرا فلان کارو کنم.. لج نکن زبون بگیر ..

با زبون نرم بگو بزار زهرا.. لااقل از مد نمیوفته.. بگو نذر کردم تو راضی شی بزاری زهرا فلان کارو کنم. ...

عق حالم ازش بهم میخوره اینقددددر مهرطلب هست که حد نداره نهایتا دوسه روز میتونم بش الکی محبت کنم و زبون بریزم از بس بهم ظلم کرده،فقط خدا خدا میکنم برا گرفتن شناسنامه یه مشکل بزرگ تو خانوادش پیش بیاد خودم تنها برم بگیرم و راحت شم

پس از هر سختی آسانی هست😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینکه اسم حضرت زهراس درسته ولی چرا اینکه میخواد مذهبی بزاره زهرا نزاره؟هم شیک هست هم موندگار اسمی که ...

بگو توصل کردم به حضرت زهرا که حالا که قراره از ایشون اسم بزاریم اصل اسمشون رو بزاریم و توام دست از اصرارت برداری..قسمش بده..به همون حضرت زهرا.. بگو اگر منو دوست داری اگر حضرت زهرا رو دوست داری نذار ریحانه بزار زهرا جعفری.. بگرد راه حل پیدا کن.. یا تاپیک بزار از زنهای با سیاست کمک بگیر برای زبون گرفتن شوهرت شاید کسی بلد باشه مردایی مثل شوهر تورو چطور میشه راضی کرد و یه ایده بده به کار ببندی جواب بده..

2728
عق حالم ازش بهم میخوره اینقددددر مهرطلب هست که حد نداره نهایتا دوسه روز میتونم بش الکی محبت کنم و زب ...

توام لجبازیا...🤔🤔🤔🤔🤔

نمیشه هم خرو بخوای هم خرما..

الان که خرت گیره زبون بگیر لااقل یه عمر نفس راحت بکش..

هیچ مردی خوب نیست.. بستگی به رفتار ما داره که بدتر شه یا نه..

تو به بدتر شدنش دامن نزن اگر به بهتر شدنش تلاش نمیکنی..

من از همون اوووولش گفتم من خودم انتخاب میکنم چندا انتخاب کردم شوهرمم حرفی نداشت تا یه روز از جلو یه سیسمونی فروشی رد شدیم اسمش السا بود انقدر خوشم اومد شوهرمپ خیلی حال کرد با اسمه.دیگه اونو گذاشتیم الانم اصلا پشیمون نیستم خدا همه بچه هارو حفظ کنه الاهی😍😍

🌸❤🌸دخترم آیندم با تو دیدنیه🌸❤🌸
بگو توصل کردم به حضرت زهرا که حالا که قراره از ایشون اسم بزاریم اصل اسمشون رو بزاریم و توام دست از ا ...

از وقتی ازدواج کردم از بس هرکاری به اسم دین کرده و عذابم داده از دین زده شدم از بس قسمش دادم با زن شوهردار نگرده و ابراز محبت نکنه بهش خستم کرده البته الان دیگه باش رابطه نداره ولی هنوووووز خستم.دیگه قسم دادن روش اثر نداره سیاست هم فایده نداره طبق حرف باباش میخواد یجوری اذیت کنه،باباش اوایل ازدواجمون گیر داده بود طلاق بگیریم بعد که باردار شدم میخواست بچمو سقط کنه حالا دیده هیچ کاریش نتیجه نداده میخواد گند بزنه به اسم بچه...منم هرچی بگم شوهرم میخواد دل باباشو بدست بیاره چون نتونسته بچه رو بکشه خیلی ناراحته

پس از هر سختی آسانی هست😊
توام لجبازیا...🤔🤔🤔🤔🤔 نمیشه هم خرو بخوای هم خرما.. الان که خرت گیره زبون بگیر لااقل یه عمر نفس ...

آره هم لجباز شدم هم خیلیییی پرخاشگر مشاور هم رفتیم به شوهرم گفت داغون کرده منو و طول میکشه تا بحالت عادی برگردم

پس از هر سختی آسانی هست😊

من به شوهرم گفتم پسر شد من نذر دارم علی بزارم دختر شد تو بزار اونم برگشت گفت تو ۹ ماه زحمت میکشی من بزارم

حالا من موندم دختر شد چی بزارم اخه هیچ اسمی به دلم نمیشینه

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗

ولی یکی از اشناهامون تعریف میکرد ۴۰سال قبل موقع اسم گذاشتن رو دخترشون به مشکل میخورن مامانه میگه الا بلا مهری باباهه میگه نه مهرناز .خلاصه میره شناسنامه رو میگیره با اسم مهرناز که خودش میخواست.میاد خونه زنش گریه که چرا مهری نزاشته مرده میگه والا من ۲ساعت منتظرم موندما ولی گفتن امروز مهری رو تموم‌کردن منم مجبوری اینو گذاشتم😂 بنده خدا زنه انقدر ساده بود باور کرد تا چند سال بعدش فهمید سر کارش گذاشته بوده😂😂

🌸❤🌸دخترم آیندم با تو دیدنیه🌸❤🌸
از وقتی ازدواج کردم از بس هرکاری به اسم دین کرده و عذابم داده از دین زده شدم از بس قسمش دادم با زن ش ...

عزیزم، چی کشیدی تو

خدا بهت اجرِ این صبرت رو بده

باور کن صبر بر همچین مردی کفاره گناههای آدمه

بدیشم اینجاست که هی دم از دین میزنه،آدم بدتر میسوزه

تو توکلت به خدا باشه

2706