2737
2734

میگم تندی میکنه میگه تو آروم حرف بزن

میگم اونهمه درس خوندم، خونه دق میکنم ، برای کارکردن مدام دعوا میکنه، میگه خوب نرو !

میگم ب همه لباسام گیر میده میگه خوب هرچی حساسه نپوش

میگه تو بگذر

تو گذشت کن

تو ازش رد شو

خدا بهت اجر میده

تو با دندون زندگیتو بگیر

تو باهاشون برو سفر، حرفی زدن اهمیت نده، شوخی میکنن، خانوادش مهم نیس

تو ال کن، تو بل کن

همش تو تو تو تو توووو     

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

خب اینا یه مسایلی هست که شما وقتی روشون ایقد حساسی باید روز خاستگاری جدی مطرحش میکردی سخت گیری میکردی نهایتا قبول نمیکرد زنش نمیشدی نه بله رو میگین تو زندگی یادتون میفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ادم برای بهتر شدن زنگیش نباید بقیه رو تغییر بده،باید خودشو تغییر بده

این یه اصل روانشناسیه،چون تو فقط اختیار خودتو داری،خودتو درست کنی زندگیت درست میشه،نمیشه باچوب وایسی بالا سر بقیه که عوض بشن تا تو احساس بهتری بکنی

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  

خب نکن عزیزم، طلاق بگیر ، اما دنیای بعد از طلاق هم گلستان نیست.

زندگی مشترک بدون مشکل و دغدغه هم وجود نداره، یا باید قبل از ازدواج طرف را بشناسی یا بعد توی ازدواج با هر سختی شده اونو به راه بیاری.

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
2738

تو چیزی نگو

یه کم ، چنددقه عصبانیه حرف نزن آروم میشه

زندگیتو برا اینا خراب نکن ارزش نداره

تو باید قلقشو بدست بیاری

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
ادم برای بهتر شدن زنگیش نباید بقیه رو تغییر بده،باید خودشو تغییر بده این یه اصل روانشناسیه،چون تو ف ...

چطوری

وقتی شوهرم از هر کاهی کوه میسازه برای تلخی و قهر

وقتی ب همه چی گیرداده

لجوجه، بچه ننس، قده و مغرور، چطوری خودمو تغییر بدم؟؟؟؟ یعنی سر کننده بزنم؟

تنها خانم ها نیستن خیلی آقایون هم اسیر زن بد هستند یه آشنایی ما داریم غرغرو بد خلق همش خودش رو میزنه مریضی که لوس کنه مثلا بچه اش رو میزنه مرد بنده خدا هم صداش در نمیاد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

تو زنی

تو لباس فلان بپوش

آخه گیره لباسام کمی باز بود میگفت درهای اتاقا رو ببند، پرده هارو میکشید

اصلا از ذوق انداختتم، عب نداره خوب بزار درهارو ببنده، ال کنه

تو دلبری و فلان کن

2706