2737
2734
منم مث شما روز ۱۴ پریودی زدم منتظرم ببینم این ماه چی میشه .پنجشنبه زدم

عزیزم انشالله که نتیجه بگیری مامان بشی،چندتا زدی؟واینکه سونوی فولی رفتی فولیت چند بود آمپولش معمولیه یا دردش بیشتره

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم انشالله که نتیجه بگیری مامان بشی،چندتا زدی؟واینکه سونوی فولی رفتی فولیت چند بود آمپولش معمولیه ...

مرسی عزیزم شما هم همینطور.من دوتا باهم زدم.سونوی فولی نرفتم ولی از پنجشنبه زیر دلم سمت تخمدانم و کمرم درد میکنه

منم به زودی لاغر میشم و همتونو زخمی میکنم ...😂😂
دفعه اولتون بود که امپول وزدین؟؟ قبلش سونو رفتین؟؟

اره دفعه اولم بود ماه پیش کلومیفن خوردم این ماه کلومیفن و امپول

منم به زودی لاغر میشم و همتونو زخمی میکنم ...😂😂
2738
منم این ماه13پریودم سونو داشتم نرفتم خودم رفتم همون روز امپولو زدم از8سیکلم تا14سیکلم فقط اقدام داش ...

تا3روز بعداز امپول اقدام کنی بهتره

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2706