2733
2734
عنوان

قلب نی نی 😍❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی دوست دارم صدای قلبشوبشنوم ولی هنوزدکترنگفته بهم تازه اخرماه دیگه سونوان تی دارم یعنی تواونجاصداشومیزارن گوش بدم؟؟

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

مبارکه گلم انشاالله نینیت سالم بیاد تو بغلت❤❤🙏🙏🙏

تروخدا شماهایی که باردارین واسه من و همه منتظرا دعا کنیت زودتر خدا دامنمونو سبز کنه و زندگیمونو از این یکنواختی در بیاره😔😔😔

ای انتظار لعنتی هم دیگه تموم بشه🙏🙏🙏

دختر قشنگم❤بارانِ من❤تو بهترین معجزه خدایی واسه من و بابایی بعد از ۸ سال❤خدایا شکرت❤
2731
ن عزیزم ان تی و هنوز بهم نگفته ۱۳ اسفند ک برم دکتر مشخص میشه تاریخش 😊

ببخشید ۱۳ اسفند برای چی باز باید دکتر، ببخهشید منیپرسم اخه هفته هامون تقریبا یمیه

ماییم و تو ای جان که جگر گوشه ی مایی
چیو دیره عزیزم😑😑😑 من ۵ هفته و ۵روز همون موقع ها وقت سونو هست زود برم که چی بشههه آمپول پروژسترو ...

معمولا دکترا بینه هفته ۶ تا ۸ میگن یا سونو قلب بری صدایا قلبش رو بشنوی بعد برای هفته ۱۱ تا ۱۴ نوبت غربالگری میدن

2738
ببخشید ۱۳ اسفند برای چی باز باید دکتر، ببخهشید منیپرسم اخه هفته هامون تقریبا یمیه

هر یکماه به یکماه باید برم.ک وضعیتم و فشار و اینارو اندازه بگیرن..

بعد یه سری ازمایشم دکترم نوشته با جواب سونو باید ببرم واسش ۱۳ بهمن رفتم حالا ۱۳ اسفند بعدی رو میرم 

🧡
منم خیلی دوست دارم صدای قلبشوبشنوم ولی هنوزدکترنگفته بهم تازه اخرماه دیگه سونوان تی دارم یعنی تواونج ...

تو سونو ان تی میزاره بشنوی خیلی دلنشینه خیلیم تند تند میزنه

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
تو سونو ان تی میزاره بشنوی خیلی دلنشینه خیلیم تند تند میزنه

وای ای جونم کاش زودترموعدسونوم برسه😍😍

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

گلم میشه علائم هات رو بگی من اون ماه فقط لک شدم این ماهم دوروزه عقب انداختم .زیر دلم گاهی درد میکنه و تیر میکشه سینه هامم درد داره

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2706