2410
2553
عنوان

رژيم لاغري سيب زميني

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 29 پست
من تو20روز8كيلوكم كردم وزنمم برنميگشت تااينكه مريض شدمودكتردارودادكه اشتهااوربودچاق شدم دوباره ميخوا ...

كالري شماري دقيق رو چطور انجام بدم ؟‌مثلا من از صبح تا ظهر يدونه سيب مي خورم پنج تا بيسكوييت ترد دوتا كاكائو با چايي نهار وقتي از اداره رفتم خونه ساعت چهار اينا ميخورم خوب چجوري دقيق محاسبه كنم؟ 

آخه مشكل اينه كه من خيلي ريزه خوارم اصلا درست غذا نميخورم ولي از صبح تا شب دلم مي خواد آت وآشغال اعم ...

همه زندگیت که نمیتونی رژیم سیب زمینی بگیری که عزیزم، هر بار لاغر شی اگه بعدش دوباره هله هوله بخوری  چاق میشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برنامه كرفس روازبازاردانلودكن بااون پيش بروكالري شماري ميكنه توهرمدت زماني كه بخواي ميتوني وزن كم كن ...

من می دونم کالری شماری چیه متاسفانه هم شکمو هستم هم حوصله وارد کردن کالری ندارم امروز مثلا فستم برای پسرم عدس پلو پختم دارم غش میکنم

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

وقتي ناراحتم وقتي پريود ميشم وقتي غصه دارم درست مثل معتادي كه بهشون اعتياد داره رفتار مي كنم. اگر توي كشوي ادارم چيزي نباشه حداقل ده بار چكش مي كنم آخرسرميگم برم يه دستمال كلنكس بگيرم بعد كلي هله هوله مي خرم بعد كه مي خورم اعصابم خورد مي شه.

2720

رژیمی رو بگیرید که بشه سبک زندگیتون، سخته ولی میشه، من قبل از بارداری با کالری شماری که همه چیز میخوردم 7 کیلو کم کردم شدم 50 ، بعد از زایمان هم دوباره به ارومی تو 10 ماه 16 کیلو کم کردم و همه چیزم میخورم به اندازه کالریه مجازم 

كالري شماري دقيق رو چطور انجام بدم ؟‌مثلا من از صبح تا ظهر يدونه سيب مي خورم پنج تا بيسكوييت ترد دوت ...

خب برنامه کرفس یا مانکن دانلود کن از بازار تو اون ثبت کن

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
وقتي ناراحتم وقتي پريود ميشم وقتي غصه دارم درست مثل معتادي كه بهشون اعتياد داره رفتار مي كنم. اگر تو ...

هله هوله سالم بخور لاق، میوه خشک کن تو خونه بذار تو کیفت ، ماست یونانی بگیر بذار ت یخچال باشه همیشه

يه بار گرفتم اشتراك ماهانه خريدم متاسفانه رعايت نكردم الكي پولم هدر رفت. دفعه قبل خيلي كدو مي خوردم فقط آبپز اين دفعه ميلم نميبره. كاشكي ميشد شب بخوابيم صبح بلند شيم لاغر و خوش فرم بشيم . بعدش هم تا آخر عمر هرچي مي خورديم چاق نميشديم

2714
كالري شماري دقيق رو چطور انجام بدم ؟‌مثلا من از صبح تا ظهر يدونه سيب مي خورم پنج تا بيسكوييت ترد دوت ...

آبم زیاد بخور هم شکمتو پر میکنه هم سوخت و ساز رو میبره بالا

برنامه كرفس رودانلودكن هرچي ميخوري بزن خودش كالري شماري ميكنه برات

من می دونم کالری شماری چیه متاسفانه هم شکمو هستم هم حوصله وارد کردن کالری ندارم امروز مثلا فستم برای ...

منم شكموعم  ولي براي عروسيم اراده كردم وزن كم كردم.برقص خونه وورزش كن وحلقه بزن به شكمتم برس  

رژیمی رو بگیرید که بشه سبک زندگیتون، سخته ولی میشه، من قبل از بارداری با کالری شماری که همه چیز میخو ...

منم قبلا مثل شما كم ميكردم الان بازاراده ندارم ولي ازاول اسفندشروع ميكنم دوباره البته 1بهمن شروع كردم افتادم تومهمونيا فقط2كيلوكم كردم ديگه رژيموول كردم

آقا خدايي شماها آب مي خوريد سير مي شيد؟؟ من هرچي آب مي خورم سير كه نميشم هيچي تازه دل درد هم مي گيرم .با عرض پوزش هر دقيقه يك بار هم دستشويي لازم ميشم .صبح تا عصر هم كه اداره ام روم نميشه چپ و راست برم از وقتي هم كه برم خونه دو تا پسر جينگيل مستون دارم كه با يكيشون بايد درس كنم كوچيكه هم دو سالشه و مدام بازي و بغل ميخواد .بعد هم شام درست كنم و خونه تميز كنم. شب هم كه نمي خوابم فوت ميشم از خستگي

اره تاثيرش زياده من رژيم گرفتني تابستونم بودروزي10تا15ليوان ميخوردم

منم بعد زایمانم 7کیلو اضافه وزن داشتم با کالری شماری و ورزش اوردم پایین خودمو ول کردم دوسه کیلو اضافه دارم متاسفانه دیگه اراده ندارم چون تناسب اندام داشتم الان این یه ذره خیلی به چشمم میاد

2706