2410
2553
عنوان

رژيم لاغري سيب زميني

833 بازدید | 29 پست

سلام مامانهاي خوشتيب و خوش فرم 

من با يكي از تاپيكاي اينجا با رژيم سيب زميني آشنا شدم .ببخشيد ميشه بپرسم تاثيرش خوب بوده؟ من بعد از زايمان دومم بايه رژيم خيلي سخت ظرف نه ماه بيست كيلو كم كردم الان متاسفانه پنج كيلوش برگشته مي خوام ببينم ميشه با اين رژيم شكستش بدم يا نه ؟؟ممنون ميشم زود جوابمو بدين آخه مي خوام از فردا شروع كنم خدا بخواد. 

فقط برای ۳ روز و ب عنوان شک خوبه‌بعدش کالری شماری کنی

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من به رژیم ناقص اعتقاد ندارم گیاه خواری کن با کالری شماری. باید هر غذاییت کامل مصرف بشه.

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
خوب ظرف اونه سه روز واقعا آدم كم مي كنه؟؟

تاپیک بامداد خمار میگفتن برای ی شک خوبه

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2714

میشه بیشتر توضیح بدین چیه

ممنون

منم تازگیا دوسه کیلو اضافه وزن پیدا کردم نه اراده ورزش دارم نه کالری شماری

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

من از بس امسال زمستون با دو تا پسرام سرماخوردم همسرم دعوام ميكنه ميگه رژيم الكي گرفتي ضعيف شدي. از يه طرف دوباره شكم اوردم لباسهاي سايز36 بهم تنگ شده ديگه دلم ميخواد خودم رو جمع كنم.

متاسفانه وقتي چاق ميشم اصلا خودم رو دوست ندارم

آخه مشكل اينه كه من خيلي ريزه خوارم اصلا درست غذا نميخورم ولي از صبح تا شب دلم مي خواد آت وآشغال اعم از بيسكوييت و كاكائو و لواشك و پفك بخورم. رژيم كالري شماري برام جواب نميده.چون درست مثل آدم كه غذا نميخورم. همش دارم مثل گنجشك توك مي زنم.

کالری شماری عالیه من اون موقع که کالری شماری میکردنم تو دو ماه 8 کیلو کم کردم

من تو20روز8كيلوكم كردم وزنمم برنميگشت تااينكه مريض شدمودكتردارودادكه اشتهااوربودچاق شدم دوباره ميخوام شروع كنم

میشه بیشتر توضیح بدین چیه ممنون منم تازگیا دوسه کیلو اضافه وزن پیدا کردم نه اراده ورزش دارم نه کال ...

منم دقيق نميدونم يه رژيم هستش كه سه روز فقط صبحونه نهار شام سيب زميني مي خوريم لاغر هم ميشيم  

میشه بیشتر توضیح بدین چیه ممنون منم تازگیا دوسه کیلو اضافه وزن پیدا کردم نه اراده ورزش دارم نه کال ...

برنامه كرفس روازبازاردانلودكن بااون پيش بروكالري شماري ميكنه توهرمدت زماني كه بخواي ميتوني وزن كم كني

منم دقيق نميدونم يه رژيم هستش كه سه روز فقط صبحونه نهار شام سيب زميني مي خوريم لاغر هم ميشيم   ...

عجب چه خوب عیدم نزدیکه برم نت سرچ کنم حالم از خودم بهم میخوره برای من نهایت دوکیلو هست و متاسفانه شکم و پهلو

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2706