1711
1707
عنوان

رژيم لاغري سيب زميني

322 بازدید | 29 پست

سلام مامانهاي خوشتيب و خوش فرم 

من با يكي از تاپيكاي اينجا با رژيم سيب زميني آشنا شدم .ببخشيد ميشه بپرسم تاثيرش خوب بوده؟ من بعد از زايمان دومم بايه رژيم خيلي سخت ظرف نه ماه بيست كيلو كم كردم الان متاسفانه پنج كيلوش برگشته مي خوام ببينم ميشه با اين رژيم شكستش بدم يا نه ؟؟ممنون ميشم زود جوابمو بدين آخه مي خوام از فردا شروع كنم خدا بخواد. 

فقط برای ۳ روز و ب عنوان شک خوبه‌بعدش کالری شماری کنی

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

اگه میخواین بدونین چه ظروفی سالم تر هست برای آشپزی

این مطلب حتما بخونید

من به رژیم ناقص اعتقاد ندارم گیاه خواری کن با کالری شماری. باید هر غذاییت کامل مصرف بشه.

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
1713
خوب ظرف اونه سه روز واقعا آدم كم مي كنه؟؟

تاپیک بامداد خمار میگفتن برای ی شک خوبه

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

میشه بیشتر توضیح بدین چیه

ممنون

منم تازگیا دوسه کیلو اضافه وزن پیدا کردم نه اراده ورزش دارم نه کالری شماری

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..

من از بس امسال زمستون با دو تا پسرام سرماخوردم همسرم دعوام ميكنه ميگه رژيم الكي گرفتي ضعيف شدي. از يه طرف دوباره شكم اوردم لباسهاي سايز36 بهم تنگ شده ديگه دلم ميخواد خودم رو جمع كنم.

متاسفانه وقتي چاق ميشم اصلا خودم رو دوست ندارم

1665

آخه مشكل اينه كه من خيلي ريزه خوارم اصلا درست غذا نميخورم ولي از صبح تا شب دلم مي خواد آت وآشغال اعم از بيسكوييت و كاكائو و لواشك و پفك بخورم. رژيم كالري شماري برام جواب نميده.چون درست مثل آدم كه غذا نميخورم. همش دارم مثل گنجشك توك مي زنم.

کالری شماری عالیه من اون موقع که کالری شماری میکردنم تو دو ماه 8 کیلو کم کردم

من تو20روز8كيلوكم كردم وزنمم برنميگشت تااينكه مريض شدمودكتردارودادكه اشتهااوربودچاق شدم دوباره ميخوام شروع كنم

گرنگهدارمن آنست كه من ميدانم......شيشه را دربغل سنگ نگه ميدارد                          
میشه بیشتر توضیح بدین چیه ممنون منم تازگیا دوسه کیلو اضافه وزن پیدا کردم نه اراده ورزش دارم نه کال ...

منم دقيق نميدونم يه رژيم هستش كه سه روز فقط صبحونه نهار شام سيب زميني مي خوريم لاغر هم ميشيم  

میشه بیشتر توضیح بدین چیه ممنون منم تازگیا دوسه کیلو اضافه وزن پیدا کردم نه اراده ورزش دارم نه کال ...

برنامه كرفس روازبازاردانلودكن بااون پيش بروكالري شماري ميكنه توهرمدت زماني كه بخواي ميتوني وزن كم كني

گرنگهدارمن آنست كه من ميدانم......شيشه را دربغل سنگ نگه ميدارد                          
منم دقيق نميدونم يه رژيم هستش كه سه روز فقط صبحونه نهار شام سيب زميني مي خوريم لاغر هم ميشيم   ...

عجب چه خوب عیدم نزدیکه برم نت سرچ کنم حالم از خودم بهم میخوره برای من نهایت دوکیلو هست و متاسفانه شکم و پهلو

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
8
من تو20روز8كيلوكم كردم وزنمم برنميگشت تااينكه مريض شدمودكتردارودادكه اشتهااوربودچاق شدم دوباره ميخوا ...

كالري شماري دقيق رو چطور انجام بدم ؟‌مثلا من از صبح تا ظهر يدونه سيب مي خورم پنج تا بيسكوييت ترد دوتا كاكائو با چايي نهار وقتي از اداره رفتم خونه ساعت چهار اينا ميخورم خوب چجوري دقيق محاسبه كنم؟ 

آخه مشكل اينه كه من خيلي ريزه خوارم اصلا درست غذا نميخورم ولي از صبح تا شب دلم مي خواد آت وآشغال اعم ...

همه زندگیت که نمیتونی رژیم سیب زمینی بگیری که عزیزم، هر بار لاغر شی اگه بعدش دوباره هله هوله بخوری  چاق میشی

برنامه كرفس روازبازاردانلودكن بااون پيش بروكالري شماري ميكنه توهرمدت زماني كه بخواي ميتوني وزن كم كن ...

من می دونم کالری شماری چیه متاسفانه هم شکمو هستم هم حوصله وارد کردن کالری ندارم امروز مثلا فستم برای پسرم عدس پلو پختم دارم غش میکنم

وقتي ناراحتم وقتي پريود ميشم وقتي غصه دارم درست مثل معتادي كه بهشون اعتياد داره رفتار مي كنم. اگر توي كشوي ادارم چيزي نباشه حداقل ده بار چكش مي كنم آخرسرميگم برم يه دستمال كلنكس بگيرم بعد كلي هله هوله مي خرم بعد كه مي خورم اعصابم خورد مي شه.

رژیمی رو بگیرید که بشه سبک زندگیتون، سخته ولی میشه، من قبل از بارداری با کالری شماری که همه چیز میخوردم 7 کیلو کم کردم شدم 50 ، بعد از زایمان هم دوباره به ارومی تو 10 ماه 16 کیلو کم کردم و همه چیزم میخورم به اندازه کالریه مجازم 

1651