2726
عنوان

رشت: دبستان پسرانه غیر انتفاعی

| مشاهده متن کامل بحث + 6328 بازدید | 28 پست

متأسفانه بحران کرونا ماهیت ضعیف بسیاری از مدارس از جمله معرفت نو را نشان داد. فرزند بنده در دبستان معرفت نو درس می خواند و بنده قصد ندارم به دلایلی به مقطع تحصیلی فرزندم و نام معلم ایشان اشاره نمایم. متاسفانه معلم کلاس در دوران کرونا بسیار بد عمل نمودند و علیرغم ادعای بسیار، ماهیت بسیار ضعیف خود را نشان دادند. بعد از راه اندازی اپلیکیشن شاد توسط وزارتخانه، ایشان فقط هر روز دستور می فرمودند که فلان صفحات فلان کتاب حل شود. بدون آنکه کوچکترین اشاره ای به مطالب درس شود. ایشان هرگز به روی خود نیاوردند که هیچ مطلبی را تدریس نکرده اند و همیشه از موضع طلبکارانه برخورد می نمودند. ایشان حداکثر لینک تدریس معلم های دیگر را در سامانه قرار می دادند. آن لینک ها هم اصلاً مفید نبودند. خانم معلم حتی توانایی عکس گرفتن از نمونه سوالاتی که که از سالیان قبل (و احتمالا از اینترنت) تهیه کرده بودند را نیز نداشتند. ایشان چند بار به عنوان مثلاً امتحان عکس هایی را در سامانه ی شاد قرار دادند. این عکس ها به وضوح نشان می داد که حتی ایشان توانایی عکس گرفتن را هم ندارند، زیرا عکس ها کج و معوج و تیره و دارای سایه بود. در ضمن ایشان بارها سوالات و تمرین های سر کاری را مطرح می نمودند، مانند پیدا کردن برخی کلمات از کتابها و مرتب نمودن بر حسب حروف الفبا. مرتب سازی کلمات به ترتیب حروف الفبا چه هنری در قرن بیست و یکم محسوب می گردد؟ چه توانایی خاصی به فرزندان ما اضافه می نماید؟

وقتی فرزندان ما به مدرسه می روند، ما متوجه ضعف مدارس و معلمان نمی شویم. در طول سال تحصیلی، فکر میکنیم فرزند ما نیاز به کمک دارد و خودمان در منزل برایش وقت می گذاریم و یا حتی بعضی ها معلم خصوصی می گیرند. عملاً در اکثر موارد فرزندمان را خودمان می سازیم و یا خود فرزند با تلاش خود ساخته می شود. دبستان های معروف عمدتاً به این دلیل معروف شده اند که خانواده های سطح بالاتر به لحاظ تحصیلات را جذب نموده اند و در ادامه خود خانواده ها نقش اساسی در ساختن فرزند خود داشته اند. وگر نه اکثر مدارس با هم فرقی ندارند. اما در نهایت این را عرض نمایم که بنده از معرفت نو به هیچ وجه راضی نیستم. معلم های این مدرسه به دانش آموزان توهین میکنند. حتی تنبیه بدنی نیز در این مدرسه صورت می گیرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هم سما خوبه  هم مهر این و هم معرفت نو

معرفت نو خیلی ضعیفه. مخصوصاً تو بحران کرونا اصلاً هیچ کاری نکردن. فقط یک روز معلم کلاس یک فایل صوتی دو دقیقه ای فرستاد و گفت ماده سه حالت داره جامد مایع گاز. سر املای نهایی هم همه ی جملاتش غلط بود و توی تکرار یه چیز دیگه میگفت. مدیر مدرسه هم علیرغم قیافه ی بی نهایت مظلومش فقط دنبال پول بود. خلاصه اندر ضعف این مدرسه میشه شاهنامه ها نوشت. فقط میگن معلم کلاس ششمش خوبه و بقیه ی معلمهاش فاجعه هستن. من پسرم رو منتقل کردم به سما

2728

سما خیلی معروفه ولی بنظرم غیر انتفاعی نبر

راستی همشهری میشیما😂🔨

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
متأسفانه بحران کرونا ماهیت ضعیف بسیاری از مدارس از جمله معرفت نو را نشان داد. فرزند بنده در دبستان م ...

وا😳😂🔨چه بد چطوری جرئت میکنن تنبیه بدنی کنن😡🔨غلط کردن بیشعورا 

بنظرم مدارس دولتی کارشون مثل غیر انتفاعیه حتی بهتر نه؟

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
وا😳😂🔨چه بد چطوری جرئت میکنن تنبیه بدنی کنن😡🔨غلط کردن بیشعورا  بنظرم مدارس دولتی کارشون مث ...

معروفترین معلم اون مدرسه (که ادعا میکنه شهرت کشوری داره و اتفاقا خوش صحبت هم هست و راحت میتونه شما رو تحت تاثیر قرار بده) خیلی بی ادبه و الفاظی مثل حیوان و بی شعور رو با صدای بی نهایت بلند هر روز تکرار میکنه. 

معروفترین معلم اون مدرسه (که ادعا میکنه شهرت کشوری داره و اتفاقا خوش صحبت هم هست و راحت میتونه شما ر ...

اوووو این تاپیک برا ۹۷ ۲ سال پیش🤣🤣🤣🤣🤣🤣😐😐😐😐😳😳😳😳😂😂😂😂داریم برا خودمون حرف میزنیم😂😂😂🔨

معروفترین معلم اون مدرسه (که ادعا میکنه شهرت کشوری داره و اتفاقا خوش صحبت هم هست و راحت میتونه شما ر ...

سلام عزیزم شبتون بخیر من امسال واسه زندگی با همسرم و پسرم میایم رشت پسرم کلاس سوم میره شما به نظرتون کدوم مدرسه بهتره و هوشمند هست با بچه ها خوب کار میشه؟

فقط دور معرفت نو رو خط بکشید. الکی معروف شده. من توی پست های دیگه حسابی توضیح دادم

سلام ممنون که تجربه خودتون رو به اشتراک گذاشتید 

لطفا می شه محبت بفرمایید تجربه خودتون رو در ارتباط با مدرسه سما هم بگید و کدوم شعبه پسرتون رو می فرستید ممنونم 

عزیز کم  ممنونم زودتر با پاهای کوچیکت امدي به زندگی مون 

من به شدت از سما(شعبه پارک شهر) ناراضی هستم ، اون هم به خاطر رفتار بسیار بد مدیر مجموعه، 

بعد از دوهفته از شروع مدارس تنها راه حل گرفتن پرونده پسرم بوده برام، ایشون به تنها چیزی که اهمیت میدن خودشون هستن و بس، نه احساسات نه عواطف بچه و اولیا براشون مهم نیست ، و نه احترامی برای اولیا قائل هستن، بچه ها رو مثل ربات میدونن،حتی یکروز اجازه حضور من رو داخل مدرسه ندادن و پسر کلاس اولیم رو به زور کشیدن بردن کلاس، و گفتن یک هفته ای خوب میشه به من اعتماد کن،نتیجه دو هفته اعتماد کردن به ایشون شد پریشونی و اضطراب و وحشت شدید برای پسرم که حواب و خوراک رو ازش گرفته بود  ... شکر خدا که تونستم مدرسه فوق العاده ای برای پسرم پیدا کنم و از اون مکان بد دورش کنم 

ممنون از لطفتون🌺

سلام وقت بخیر .شما مدرسه خوبی پیدا کردید؟ مشیه لطفا منو هم راهنمایی کنید چون من هم مشکل شما رو دارم.ممنونم

عزیز کم  ممنونم زودتر با پاهای کوچیکت امدي به زندگی مون