2733
2734
عنوان

تعبیر خواب

66 بازدید | 12 پست

بچه ها روز ۱۱ انتقالم دیشب خواب دیدم عمم یه دختر خوشگل داشت همش میومد بغل من آب میخواست به من میگفت .غذا میخواست به من میگفت .... به نظرتون تعبیر داره ؟ 

من عاشق نی نی ام

آره عزیزم ان شالله قراره مادری کنی دختر تو خواب خییییییییلی خوبه اما پسره دور از جون غصه و ناراحتی هست که قراره پیش بیاد 

خدایا منو‌ببخش ازت ممنونم که بخشیدیم ،دوست دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وااااای خواهر خدا از دهنت بشنوه الهی آمین .نمیدونیدچقد آرزومه ان شاالله .دعام کن خیلی 

ان شالله فقط زیاد ذوق زده نباش همون ذوق زیاد هم باعث به هم ریختن هورمون ها میشه آروم باش مثبت فکر کن

ان شالله فقط زیاد ذوق زده نباش همون ذوق زیاد هم باعث به هم ریختن هورمون ها میشه آروم باش مثبت فکر کن

توکل به خدا ته تهش  آدم باید تسلیم اراده پروردگار بشه ... راضی ام به رضا و لطفش 

من عاشق نی نی ام
توکل به خدا ته تهش  آدم باید تسلیم اراده پروردگار بشه ... راضی ام به رضا و لطفش

دقیقاااا هییییچی رو به زور نخواه هیییچی 

2738

حتمااااا هر روز یازده مرتبه آیه الکرسی رو تا هو العلی العظیم بخون و نیتت حفظ سلامتی خودت و نی نی جون باشه ،و به شکمت و دور خودت فوت کن ، و اینکه زیااااد صدقه بده حتی اگر شده صد تا تک تومنی بدی بده رفع قضا و بلا میشه