2733
2734
عنوان

چادر قجری؟!😕نظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2114 بازدید | 59 پست
عزیزم مدلی ک من دارم ی طرفش کش داره دستتو میبری داخلش ی طرف چادر جلوی بدنتو میگیره بعد اون لبه ی چاد ...

شما از نمایندگی اش نخریدین  طراح این چادر خانم کریمی زاده هستن  تا جاییکه من خبر داشتم اجازه دوخت این چادر رو بیرون نداشتن  فقط نمایندگی اجازه فروش داشت

حالا چه خالص چه ناخالص دوست عزیز من گفتم میخوام سر کنم نگفتم که ادعایی دارم اونش با خدا

راهی که انتخاب کردی درسته و مطمینی تو این راه به کسی ضرر نمیرسونی.پس حتما انجامش بده.

به حرف های بعضیا هم گوش نده.

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما از نمایندگی اش نخریدین  طراح این چادر خانم کریمی زاده هستن  تا جاییکه من خبر داشتم اجا ...

بله متوجه شدم من معمولا میدم بدوزن اماده نمیخرم 😊😊

arameshmسابقم😑😑😑برای بار دوم کاربریم ترکید 😐واقعا چرا

جنس چادر اول خیلی مهمه که کن کن و یه پارچه جدید هندی هست اسمش یادم رفت مثله پره قو ه.اونقدری که سبکه و البته گرونتره

من خودم از مشهد گرفت از طرف میدان 17 شهریور از اون طرف که پاساژای چند طبقه دارن.چادرا با جنسا و طرح های عالی داشت.حتما یه سربزن

2728
نمیدونم چرا یکی مثل شما به راحتی مردم رو قضاوت میکنن و فکر میکنن از همه بهتر میفهمن خوبه هنوز من ایر ...

قربونت بشم عزیزم دلسردنشو عزیزم هرجور می دونی رفتارکن نمیشه ادم 2کلمه حرف هم بزنه.

2738
شایدمتوجه منظورمن نشدی که این برداشت را کردی عزیزم.

لحن حرفتون اونقدر بد بود که نیازی به فهمیدن منظور نبود

ایشون در مرحله انتخاب چادر هستن

پس فعلا نیاز نیست اینجوری بگی

استارتر جان سلام خوبی خانم؟ عیدت مبارک کاش این تاپیک ذودتر میدیدم به نتیجه رسیدی؟

سلام عزیزم بله چادر قجری خریدم در اصل فک کنم اسمش حسنا باشه راضیم واقعا در عین چادری بودن شیکه با یه شال رو سینمو هم میپوشونم ولی چادر زیپ دارم خوبه سوال دیگه ای داشتید در خدمتم

دخترم تمام زندگی منهههه  
سلام عزیزم بله چادر قجری خریدم در اصل فک کنم اسمش حسنا باشه راضیم واقعا در عین چادری بودن شیکه با یه ...

خیلی عالی 

دورتون بگردم من

خدا حفظظتون کنه

راستی این دورهمی چادری ها تو نی نی سایت هست، بیاین جمعمون خوشحال میشیم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3007726/چادریا-لطفا?page=283

2706