2737
2734
عنوان

چادر قجری؟!😕نظرتون؟

2114 بازدید | 59 پست

سلام من مشهد زندگی میکنم مدتیه که چادر نمیپوشم ولی دوست دارم چادر سر کنم با توجه به اینکه یه دختر شیش ماهه دارم باید یه چادر راحت بخرم که دست و پا گیر نباشه خیلی آدمو شلخته و هپلی نکنه با یه بچه تو بغل عربی و دانشجویی و اینا رو هم دارم دوست دارم قجری بخرم(کمری)نظرتون چیه؟چیکار کنم؟😕

دخترم تمام زندگی منهههه  

لبنانی بخر

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من وقتی زایمان کردم شوهرم از چادر صدف تو ابکوه یک قجری خرید الانم استفاده می کنم تو ادارمون خیلی ها  ازم پرسیدن مدلش رو حتی ارباب رجوعام که روشون نشده از من بپرسن به همکارم گفتن اون پرسیده

من لاغرم و قد تقریبا بلند بهم میاد.

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.
2738

اگه چاق نیستی، خوبه بپوش 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

قجری اگه قدبلند و لاغر هستید قشنگه اما اگه بچه شیر میدین سخته چون بخواهید باز کنید کمرش رو باز ببندین سخته .اما اگه شیر نمی دین در کل راحتین

ببخشیدچرا دوست داریدچادرسرکنید؟

نمیدونم...شاید بخاطر جو محیط خانوادگی همسرم شایدم دل خودم فرقی نداره هر کسی عقیده ای داره من به همه احترام میزارم

دخترم تمام زندگی منهههه  
بنظرمن خوب نیست من چادری نیستم ،ولی چادر برای حجابه وهرکی ازاون چادرا میپوشه سینه هاش خیلی توچشم میش ...

اگه بخوان بپوشن باید با مقنعه یا روسری بلند که جلوی سینه رو بگیره بپوشن.وگرنه اره ضایعه

من جلابیب و  لبنانی و ساده دارم  دانشجویی هم قبلا داشتم  راحت بودم 

الان دنبال فروشگاه  حجابی می گردم تو مشهد که مدل بدم  بدوزه   دلم میخواد مثل جلابیب پایینش آزاد باشه   ولی استینش شکل جلابیب نباشه   اونوقت بالا هم اون خط دوخت لبنانی رو نداشته باشه که چاق نشون میده

فعلا که چیزی گیرم نیومده😄😥

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      
2706