2733
2739

یه مدته بیخودی باهام سرسنگینه 

حالا پریشب خاب میدیدم دور ازجونش فوت شده منم تو خاب انقدر خودمو زدمو گریه کردم که حد نداشت بیدارشدم سریع صدقه دادم گفتم شنبه عصر میرم خونشون 

حالا باز دیشب خاب دیدم یه بنده خدایی داره بهم میگه مادرشوهرت چطوره؟منم زدم توخاب زیر گریه و گفتم حالش خوب نیس 

وای خدا کنه عصرشه برم زودتر خونشون 

وای خدانکنه 😔من خیلی دوستش دارم باوجوداینکه ازاول بارداریم هزار تا چیز براخاهرشوهر باردارم درست کرده ولی برا من هیچی و ازاین بابت دلخورم ولی حاضرنیستم یه تار مو از سرش کم شه

بنظرتون چرا ۲شب پشت هم این خابو دیدم

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊

عزیزم چیزی نیست ذهنت درگیرشه بخاطر اونه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شايد مريضه  زنگش بزن خب

زدم خیلی سرسنگین بود ۱هفته پیش😑از خودم وا رفتم شوهرم دیروز دیدتش میگفت خوب بوده امروز میرم انشالله حتما

2728
زدم خیلی سرسنگین بود ۱هفته پیش😑از خودم وا رفتم شوهرم دیروز دیدتش میگفت خوب بوده امروز میرم انشالله ...

ولي خواب مرگ ديدن عمرو طولاني ميكنه 

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
خودمم حدسم همینه عزیزدلم

خودتو اذیت نکن عصر با روی گشاده برو 😁🌹

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738
تو فکری یه زنگ بزن بگو عصر میام

مشکل اینه وقتی زنگ میزنم که دارم میام باوجود اینکه ماهی۱بازمیرم یجورسرسنگین میگه باشه که پشیمون میکنه ادمو ....نرم هم ناراحت میشه که نمیای نمیدونم به چه سازیش برقصم😀عصر بیخبر براش سبزی میخرم میرم

من از یه تاپیکی میام چشام اینطوریه😯😥😥😥😳😳😳

بخدا 

عزیزم برو بهشون سر بزن چون خیلی بهش فکر کردین 

ذهنت درگیرشه 

انشالله خیره

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
مشکل اینه وقتی زنگ میزنم که دارم میام باوجود اینکه ماهی۱بازمیرم یجورسرسنگین میگه باشه که پشیمون میکن ...

ناز میکنه عیب نداره شما خانمی کن برو

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706