2733
2734
عنوان

چه جوری به خانواده شوهرم بگم حاملم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 51 پست
انقدر دوست دارم این کارو کنم...    

راحت باش خوب  

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرت بهشون بگه بهتره  شاید با اومدن بچه رابطه ها بهتر بشه 🙏🏻

اره من نمیگم بزار خودش هر جور میدونه بگه.. نخواستم نگه تا بچه بیاد   

این دیگه وظیفه من نیست

دخترم تمام زندگی من
راحت باش خوب    

شوهرم دلش نمیاد البته اون فقط باباشو میگه بقیشون براش مهم نیستن میگه تا بابام نفهمیده نباید به هیچ کس دیگه هم بگی...

دخترم تمام زندگی من
2731
اره من نمیگم بزار خودش هر جور میدونه بگه.. نخواستم نگه تا بچه بیاد     این دیگه وظیفه من ...

آره بزارخودش بگه-آخه تو يهوزنگ بزني بگي مادرجون من باردارم يه جوريه   

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
عزیزم ب مامان شوهرت پیام بده  سلام خوبین نوه تون سلام میرسون😂 خودش زنگ میزنه😂😂😂

از این روابط با هم نداریم سالی یه بار جواب تلفنشو به زور میدم...

دخترم تمام زندگی من
آره بزارخودش بگه-آخه تو يهوزنگ بزني بگي مادرجون من باردارم يه جوريه    

خدایی قبول داری وظیفه من نیست.. دیشب خواستم به شوهرم بگم گفتم نکنه وظیفه منه این شد که اومدم بپرسم از شما ببینم من باید بگم یا اون؟

دخترم تمام زندگی من
2738
از این روابط با هم نداریم سالی یه بار جواب تلفنشو به زور میدم...

جدی ؟!

ولی در کل بهتره اینکارو همسرتون انجام بده

زنگ بزمه ب باباش هم احترام بزرگتره،هم مرده،بابابزرگا خیلی خوشحالتر میشن تا مامان بزرگا😅بهشون بگه بابا بزرگ شدین

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
جدی ؟! ولی در کل بهتره اینکارو همسرتون انجام بده زنگ بزمه ب باباش هم احترام بزرگتره،هم مرده،بابابز ...

اره پدرشوهرم میدونم خوشحال میشه...

دخترم تمام زندگی من

جاری م دوروز به زایمانش من تازه فهمیدم بارداربوده ...

مادرشوهرم زنگ زد گفت برو بیمارستان بالا سرش

منم گفتم وقتی طرف مادر و خواهر داره به من نمیرسه که برم

خواهرشوهرمم شش ماهه بود اون یکی خواهرش بهم گفت...

کلا روابط خوبی داریم 😂😂😂

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...

منم شرایطم مثل شماس با اینکه هفته ای یه بار یا بیشتر خانواده شوهرمو میبینم .منم بعد غربالگری میگم .چطور حساب میکنی ۴ ماهت میشه ؟اونموقع بگو ۳ ماهمه چون واقعا سه ماه تموم شده خودمونم ماه دوم میفهمیم که بارداریم.

ما احتمالا یا جعبه شیرینی بخریم ببریم بهد بگیم این شیرینی با بقیه شیرینیا فرق داره و از این حرفا .

ولی زن داداشم همون اول عکس سونو با یه شیرینی اورد مامانم از ذوقش میپرید بالا و مژدگونی داد عید بود .منم احتمالا روز مادر که میریم این کارو کنم

منم همون موقع گفتم شوهرم به مادرش گفت خودمم به خواهرشوهرم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
منم شرایطم مثل شماس با اینکه هفته ای یه بار یا بیشتر خانواده شوهرمو میبینم .منم بعد غربالگری میگم .چ ...

عزیزم مبارکتون باشه 

روز مادر کی هست توی این ماهه

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
2706