2733
2739

پریش بهم بریزه، 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

من چهارده روز انداختم جلو، 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه برا مرتب کردنش نیس؟

نه برا باردار شدن میخورم پریم با یه روز تاخیر همیشگی مرتب بود اکثرا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

[QUOTE=82390700]نه برا باردار شدن میخورم پریم با یه روز تاخیر همیشگی مرتب بود اکثرا[/QU

ممنون گلی

من اطلاعی ندارم. وای شاید ب خاطر همون باشه. نگران نباش. من ک چند ماهه نشدم. هیچوقت مثه آدم پری ود نشدم

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
پیازدرمانی و رازیانه تو بعضیا پرولاکتین بالا میبره و تنظیم پری بهم میریزه 

وای من پرولاکتینم هم بالا بود با قرص تنظیم شده بود بنظرت دیگه ادامه ندم؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[QUOTE=82390700]نه برا باردار شدن میخورم پریم با یه روز تاخیر همیشگی مرتب بود اکثرا[/QU ممنون گلی ...

😊انشالله پریات زود تنظیم بشه یمدت ورزش کن صد درد صد تنظیم میشی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
😊انشالله پریات زود تنظیم بشه یمدت ورزش کن صد درد صد تنظیم میشی 

ممنونم گلی. فدات😚

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
وای من پرولاکتینم هم بالا بود با قرص تنظیم شده بود بنظرت دیگه ادامه ندم؟ 

نه اصلا دوباره ازمایش پرولاکتین بده چون بالا باشه نمیزاره باردار شی بجاش ویتاگنوس بخور

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
نه اصلا دوباره ازمایش پرولاکتین بده چون بالا باشه نمیزاره باردار شی بجاش ویتاگنوس بخور

ممنون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40