2733
2734

موضوع تاپیک قبلیمه..بچه ها اعصابم خط خطیه..چرا فقط رفتار شوهر من در مورد مادرش اینجوره..چرا اون یکی برادراش اینطور نیستن...چرا انقد مامان مامان میکنه !!! شانس منه انگار... 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2504848/اگه-شوهرتون-واسه-مادرش-صفحه-اینستاگرام-بسازه-و?postId=82388724

این جهان کوه است و فعل ما ندا ... سوی ما آید نداها را صدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واقعا درکت میکنم حال بهم زنن بس ک با نازحرف میزنن وعین دخترا رفتارمیکنن 

بهش بگویکم سنگین باش بچه نه نه نباش چندش

موجیم ووصل ما ازخودرهیدن است ،ساحل بهانه است رفتن رسیدن است  
شوهر منم اوایل همش كاری داشت یا زنگ میزد مامانش یا باباش چند بار بهش گوشزد كردم و گفتم بدم میاد اونم ...

اینم روزی صد بار زنگ میزنه به مامانش😢

این جهان کوه است و فعل ما ندا ... سوی ما آید نداها را صدا
2738

شوهرمنم عاشق و شیفته پدرشه بحدی که پدرش هرچی بگه انجام میده،مستاجریم ولی میخواد قسمتی از خونه باباش که مهریه منه رو ببخشم تا خواهرش در اون ساکن بشه تا همیشه.باباش تو بارداریم بش گفت زنتو کتک بزن اونم همینکارو کرد تا به لکه بینی افتادم.باباش گفت با یه زن شوهردار ردبطه داشته باشه قبول کرد....

پس از هر سختی آسانی هست😊
شوهرمنم عاشق و شیفته پدرشه بحدی که پدرش هرچی بگه انجام میده،مستاجریم ولی میخواد قسمتی از خونه باباش ...

حاضره هر کاری بکنه حتی دلقک بازی تا باباش ذوقشو بکنه😣

پس از هر سختی آسانی هست😊
2706