2410
2553
عنوان

ارتباط در دوران بارداری. شک... کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 44 پست
آخه اون از من ترسو تره. چند دفعه بهش گفتم بعد از سه ماه دیگه اشکال نداره. گفته. حرفشم نزن !! اگه به ...

ما ک کلا نباید رابطه میداشتیم همیشه بدون دخول کارشو راه مینداختم تازه ی وقتایی دیگه تحمل نداشت نصفه نیمه کارشو میکرد شمام ک مشکلی نداری آروم آروم کارتونو کنید هیچی نمیشه بابا

یک روز این را خواهی فهمید ک هیچکس تو را به خاطر خودت دوست ندارد.‌‌.‌..😏
منم تو بارداری همین جریانو داشتم من ک شوهرم شبا ازم جدا میخابید میترسید دست و پاش بخوره بهم خیلی ت ...

خیلی حالم بده... مخصوصا از دیشب که سرسنگین شدم 

ترک جان عزیز بتوان گفت / ترک یار عزیز نتوانیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نپرسیدم ولی چون مشکل خاصی نداشتم ممنوع نیست. حس ترس ولم نمیکنه 

ببین اگه به سختی باردار شدی ترس خودت و شوهرت طبیعیه 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
اون مرده باید ی جوری نیازشو برطرف کنه شما الان سه ماهه اولو رد کردی حالتم ک خوبه دیگه خودت برو سمتش ...

آره. باید یه کاری کنم این ترسه ازمون دور بشه. 

2720
مگ دکتربهت گفته رابطه نداشته باش؟برودکترزنان شوهرتم ببر.قبلش بادکترت صحبت کن بگورابطه خطرداره؟پیش شو ...

نه دکتر میگه فقط بارداری پر خطر رابطه ممنوعه. دکترم.نمیذاره همسرم بیاد تو 

عزیزم بهش حق بده رابطه جنسی برای مرد یجورایی مثه نفس کشیدنه...نباشه دیوونه میشن...باید سعی کنی این م ...

آخه تو سه ماه اول واقعا از لحاظ مشکلات معده و گوارش خیلی اذیت شدم.... حتی سمت آشپزخونه نمیتونستم برم تا همین دو هفته پیش. ترس از رابطه هم که داشتیم. 

ولی الان خیلی بهترم.... ان شاءالله بتونم با صحبت و بدون ترس پیش برم 

2714
خیلی حالم بده... مخصوصا از دیشب که سرسنگین شدم 

اعصابتو بهم نریز خودت اذیت میشی

من از تو بدتر بودم شوهرم بشدت تحت فشار بود هرچی میگفتمم بحرفم گوش نمیکرد تو خلق و خوش اثر گذاشته بود 

منم هیچکاری نمیتونستم کنم دیگ واس همین بد بود

یادم میاد دلم میگیره 

منم دقيق ١٤هفتمه البته بارداري دوممه بارداري اول منم خيلي حساس بودم نميزاشتم همسرم بياد سمتم خيلي ...

ان شاءالله بتونم به ترم غلبه کنم و پیش برم...  

چه دوران سختیه 

بببین اگ دکترت نمیزاره بیادتوشوه ت خودت تنهاصحبت کن بگوشوهرمن اینجوریه میشه فقط ی لحظه صداش کنم تابا ...

خیلی خوش اخلاقه. اگه خودم نتونستم با یه بار صحبت راضیش کنم این کارو میکنم 

2706