2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همزن فلر خوبه  تو ايرانيا پارس خزر و سانيو هم خوبم واقعااا

سانی بدون کاسه اس AEEGکاسه دار 

بین دوتاشون موندم کدوم و بخرم 

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
2728
خب کاسه دار بهتره هم قشنگتره هم کارایی داره

مارکهAEEGخوبه؟ 

یدونه کاسه داره دیگم داره  منتها اسمش المپیا س نشنیدم تاحالا

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
2738
قیمت شم میگی دوست جان

سانی ژاپنیه دستی  ۱2۰

AEEG 200 کاسه دار 

المپیا کاسه دار ۱۸۰

یدونه ام گذاشته کاسه دار چرخشی worldstar 230

مارکهAEEGخوبه؟  یدونه کاسه داره دیگم داره  منتها اسمش المپیا س نشنیدم تاحالا

گوگل سرچ کن کاراییشونو مقایسه کن ببین کدوم ب دردت میخوره من فلر دارم خیلی راضیم

یک روز این را خواهی فهمید ک هیچکس تو را به خاطر خودت دوست ندارد.‌‌.‌..😏
سانی ژاپنیه دستی  ۱2۰ AEEG 200 کاسه دار   المپیا کاسه دار ۱۸۰ یدونه ام گذاشته کاسه ...

وای چقد ارزون خدای من ،من ی دونه خواستم بخرم گوسونیک بود میگفت 550ب خدا میگفت پایین تر از 400نمیتونی پیدا کنی

مگر میشود زندگی ام را بهم ریخته آفریده باشد خدای دانه های انار ...
مارکهAEEGخوبه؟  یدونه کاسه داره دیگم داره  منتها اسمش المپیا س نشنیدم تاحالا

مگه چقدر از همزن میخوای استفاده کنی که براش پول زیاد بدی؟ همون ایرانیشم کارتو راه میندازه البته اگه کیک پز حرفه ای نباشی

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
وای چقد ارزون خدای من ،من ی دونه خواستم بخرم گوسونیک بود میگفت 550ب خدا میگفت پایین تر از 400نمیتونی ...

گوسونیک گرونه بعد من ماهی یبار کیک و شیرینی درست میکنم گرون نمیخوام 

موندم چ کنم کدوم و بخرم 

من اسماشو نشنیدم ولی فک کنم 230بهتر باشه میدونی قیمتاش خوبه ،نقد میخری یا قسطی ؟

مگر میشود زندگی ام را بهم ریخته آفریده باشد خدای دانه های انار ...
2706