2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید به دکترت زنگ بزنی اون حالتو بهتر میدونه خیلی از دردا ک طبیعین خیلیام نه اما اینجا تشخیصش سخته

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2728

منم داشتم تو۱۹هفته.دوروز داشتم بعد خوب شد.دکتر فقط گفت استراحتکن و شیاف بزن

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
دردتون مدام بود یا بعضی ساعتها هم قطع میشد

ببین خیلی حس بدی بود....درد پریود بود....بعد یهو میگرفت یهو هم نبود البته خیلی خیلی خفیف بود

بنظرم به دکترن زنگ بزن اما گاهی هم مهم نیست 

من اون هفته هم یه روز درد داشتم دوباره و بعد خودش خوب شد

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
درد زیر دنده هم داشتین؟

نه فقط درد خفیف پریودی داشتم