2737
2734
عنوان

توروخدا نخونین این تاپیکارو

550 بازدید | 32 پست

من ی چندوقتی همش تاپیک خیانتا رو میخوندم خیلی بد بهم اثرداشت خیلی همش توفکرم بود نکنه عباس هم همین کاروکنه وهزارتا نکنه دیگه نخونین شماها اثر داره روی ناخودآگاه ذهنتون امیدوارم‌مشگلات دوستانی ک خیانت دیدن انشالا ب حق بانوی دوعالم فاطمه زهرا(س)رفع بشه 

برام ی صلوات میفرستی نی نی سایتی عزیزلطفا

اعصابم خورد نمیشه خدارو شکر 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

باز خوبه تو شوهر داری منه بدبخت سر صبح اومدم اینجا دو تا تاپیک در مورد کتک و خیانت خوندم به دوس پسرم که رفته شک میکنم 

به خاستگارایی که قراره بیاد از این به بعد شک میکنم😂😂

دارم از ازدواج میترسم از پسر بدم میاد😑😑😑😑

اینجا از بس از مادرشوهر و خواهرشوهر بد میگن من همش فکر میکنم نکنه الان مادرشوهرم از این حرفی که زد منظوری داشته؟؟ 😂😂😂

با اینکه از مامان خودم بیشتر بهم میرسه و خیلی هوامو داره❤😘

برای اینکه منم نی نی دار بشم دعا کنید. خدا حاجت قلبی همتون رو بده
2738
باز خوبه تو شوهر داری منه بدبخت سر صبح اومدم اینجا دو تا تاپیک در مورد کتک و خیانت خوندم به دوس پسرم ...

شوهرداشتن سختره‌ک هی فک‌میکنی‌نکنه شوهرم‌الان  باکسیه و ..همین میشه بهانه میشه گیردادن‌بعدشم دعوامیشه و تو دعوایم‌ک‌حلوا پخش نمیکنن یکی تومیگی‌صدتااون‌میگه بعدشم‌میفرستت خونه بابات اخرشم‌طلاق 

اینجا از بس از مادرشوهر و خواهرشوهر بد میگن من همش فکر میکنم نکنه الان مادرشوهرم از این حرفی که زد م ...

مادرشوهرمنم‌خیلی ساده خیلی مهربونه شکر خدا ولی برعکس دختراش ماشالا یکی از یکی تیزتر و سمی‌تر زبوناشون 

شوهرداشتن سختره‌ک هی فک‌میکنی‌نکنه شوهرم‌الان  باکسیه و ..همین میشه بهانه میشه گیردادن‌بعدشم دع ...

بنظرتون من از اینجا در بیام؟؟

من که هنوز ازدواج نکردم نسبت به همه چی بدبینم حتی با پسرای دانشگاه که هیچ ارتباطی باهاشون ندارم

مادرشوهرمنم‌خیلی ساده خیلی مهربونه شکر خدا ولی برعکس دختراش ماشالا یکی از یکی تیزتر و سمی‌تر زبوناشو ...

من یه خواهرشوهر بیشتر ندارم. از خودمم کوچیکتره هروقت میرم اونجا برام خامه میخره میاره😂😂

برای اینکه منم نی نی دار بشم دعا کنید. خدا حاجت قلبی همتون رو بده
بنظرتون من از اینجا در بیام؟؟ من که هنوز ازدواج نکردم نسبت به همه چی بدبینم حتی با پسرای دانشگاه که ...

تو تاپیکایی ک میبینی خیانت و کتکه نرو ولی تاپیک هایی هست ک میتونی ازش استفاده کنی‌مثل سیاست هایی ک میکن یا نکات خانه داری و خیلی چیزای دیگ

من اصن تاثيري روم نميزاره،،ولي اصن اينجور تاپيکا نميرم چون واقعن نظري ندارم ک بدم يا راهکار بدم

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
2706