2726
عنوان

خاطره بارداری و زایمان من😉

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 117 پست
کولی بازی دراورداااا کلا همین شکلیه خیلی های و هوی داره 😥😥😥فک کن من دارم میزام اون شکمشو گرفته .. ...

اخی . به نظر میاد شوهرت خیلی مهربون و شوخه کاش همشهری بودیم جمعه ها باهم میرفتیم بیرون شوهر منم از آدمای خوش برخورد خوشش میاد   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من چهل هفتم ۲۸اسفند تموم میشه اگه بچم چهل هفته ودورز به دنیا بیاد میشه نیمه اولی .دعا کنین برام نیمه اولی بشه😂

عجب دنیاییه یه گوشش جای خندست یه گوشش جای گریه....آدم نمیدونه چی بسازه چی برقصه ...کی راست میگه کی دروغ چکار بی عیب ونقصه....
ای جان دلم خدا حفظش کنه😍

ممنون همچین پسرگله شماروواسه شماوباباش😍

نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی                                                              به نگاهی                                                               دراگربازنگردد نروم بازبه جایی...پشت دیوارنشینم چوگدابرسرراهی                                                         کس به غیرتونخواهم چه بخواهی چه نخواهی             بازکن در که جزاین خانه مرا نیست پناهی❤
2728
اخی . به نظر میاد شوهرت خیلی مهربون و شوخه کاش همشهری بودیم جمعه ها باهم میرفتیم بیرون شوهر منم از آ ...

😂😂😂😂اره مهربون و شوخه خدا نکنه بداخلاق شه فقط 😒😒😒😒😒😒ما بدبخت تعطیلاتم نداریم حتی روز عید نوروز 😥😥😥

....
خون چرا لخته زد بخاطر سزارین؟ 

اره اخه تا شب زایمان انوگزا میزد و اسپرین میخورد دکترشم دخترعموی مامانش بود یه هفته بعد از سز دلدرد شدید گرفت سونو کردن دیدن خون لخته شده یه هفتا دیگه بیمارستان بستری شد حتی نتونست به پسرش شیر بده ولی من که دولتی بودم یه روز بعد از عمل خوب خوب بودم همه چی بستگی به شانس آدم داره ایشالا که خدا زایمان همه مامانا رو راحت کنه

بچه ها من چهل هفتم ۲۸اسفند تموم میشه اگه بچم چهل هفته ودورز به دنیا بیاد میشه نیمه اولی .دعا کنین بر ...

ان شاالله بسلامتی زایمان کنی 

مهم اینه سالم باشه. در دراز مدت نیمه اول و دومش  فرقی نداره

البته من دوتا بچه دارم یکیش نیمه اولیه یکیشون نیمه دومیه. همش دوست داشتم دومی هم نیمه دومی باشه . 

همه میدونیم خوب بودن خیلی خوبه، ولی هیچکس خوب نیست.

ولی خوب اینم هست تو همه جا مثل بیمارستان و ارایشگاه اینا ادم باید شانس داشته باشه و موقعیت و هرکسی سطح توقع خاصی داره مثلا کسری عالی بود برخوردشون عاالی بود فقط ماساژم میدادن چقد خوب بودن ...وای خوب محیطش یذره قدیمی تر بود نسب ب خصوصی های دیگه 

....
میشه بگی کجا وکدوم بیمارستان  چه جوری میشه نامه براسزلرین گرفت

من استان فارسم برا خصوصی گفتن باید از دو تا دکتر که عضو هیئت علمی هستن نامه بگیری حالا هر دکتری مثلا نامه که خونریزی شبکیه ممکنه اتفاق بیفته یا دیسک کمر یا استرس شدید و سابقه نازایی .برا دولتی دکتره با پارتی سزم کرد فقط نوشت نازایی بدون هیچ مدرکی .همه چی دست دکتره خدا کنه دلشون به رحم بیاد مامانا رو هر نوع زایمانی میخوان واسشون انجام بدن

من استان فارسم برا خصوصی گفتن باید از دو تا دکتر که عضو هیئت علمی هستن نامه بگیری حالا هر دکتری مثلا ...

پس بااین چن تا نکته میشه نامه داد مثلا من بگم به دکترم که کمردرد دارم که واقعنم دارم‌پیگیرکنم ببینم دیسکه یانه 

ای همه هستی ز تو پیدا شده..... 
پس بااین چن تا نکته میشه نامه داد مثلا من بگم به دکترم که کمردرد دارم که واقعنم دارم‌پیگیرکنم ببینم ...

تو خصوصی راحت تر قبول میکنن مثلا متخصص بنویسه درصورت زایمان طبیعی خطر خونریزی شبکیه داری یا کمتر از یکسال قبل چشماتو لیزیک کردیی یا عمل آپاندیس و هموروئید انجام دادی .کاهش ظرفیت تنفسی . دیسک کمر . استرس شدید و پانیک همه اینا شامل میشه نازایی هم میشه

2706