2733
2734
عنوان

خاطره بارداری و زایمان من😉

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 117 پست
من شهرستانم .پول ندارم برم خصوصی مجبورم همون دولتی برم

دوستم بیمارستان زیاد مهم نیس. به خدا ماما و دکتر و پرستارها مهمن. اگه چند تا بیمارستان تو شهرت ن هست چک کن ببین کدومشون کادر پزشکیه خوبی دارن. این مهمه فقط

همه میدونیم خوب بودن خیلی خوبه، ولی هیچکس خوب نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسلامتی...قدمش خیرباشه منم ۴۳روزه زایمان کردم واسمه پسرمن هم ماهان هست😃😍قربونش برم من...منم طبیعی بودم بچه دوم واگه هزاربارهم بخوام زایمان کنم دوس دارم زایمانم طبیعی باشه😊

نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی                                                              به نگاهی                                                               دراگربازنگردد نروم بازبه جایی...پشت دیوارنشینم چوگدابرسرراهی                                                         کس به غیرتونخواهم چه بخواهی چه نخواهی             بازکن در که جزاین خانه مرا نیست پناهی❤
2728
منم پول ندارم مجبورم دولتی برم

انشالله زایمان راحتی داشته باشیم عزیزم

عجب دنیاییه یه گوشش جای خندست یه گوشش جای گریه....آدم نمیدونه چی بسازه چی برقصه ...کی راست میگه کی دروغ چکار بی عیب ونقصه....
2738
وای پوکیدم از خنده مخصوصا اونجا که نوشتی شوهرم میگفته آی دلم   یاد پت و مت افتادم

کولی بازی دراورداااا کلا همین شکلیه خیلی های و هوی داره 😥😥😥فک کن من دارم میزام اون شکمشو گرفته ... ی عکس گرفت ازم دارم درد میکشم یادگاری شد😐

....
بسلامتی...قدمش خیرباشه منم ۴۳روزه زایمان کردم واسمه پسرمن هم ماهان هست😃😍قربونش برم من...منم طبیعی ...

خدا بچه شما رو حفظ کنه

منم موافقم اگر آدم شرایطشو داشته باشه فقط زایمان طبیعی 

همه میدونیم خوب بودن خیلی خوبه، ولی هیچکس خوب نیست.
توکرج بین دولتیا کدوم بهتره دفترچم سلامت ایرانیان 

دختر عموم خصوصی بود برا سز خیلی درد کشید دختر داییم اونم خصوصی بود خون تو شکمش لخته شد همه چی بستگی به بدن خود آدم داره سز و طبیعی هم هر دو مشکلات خودشونو دارن فقط خدا کمک کنه زایمان راحت باشه

منم دولتی بودم عالی بود توی خصوصی قبول نکردن سز بشم نیاز به نامه داشت توی دولتی با پارتی سز شدم همه ...

میشه بگی کجا وکدوم بیمارستان 

چه جوری میشه نامه براسزلرین گرفت

ای همه هستی ز تو پیدا شده..... 
2706