2733
2734

من یک دوست صمیمی از دوران دانشگاه دارم بچه شهرستان خیلی کوچیکی بود و اینجا خوابگاه بود کم کم دوستی و صمیمیت بینمون تو طول سالها شکل گرفت کلا مدل خانواده و خودش و سطح زندگیش و همه چی خیلی با من متفاوت بود ولی خوب ادم جالبی بود حرفهاتو همیشه بدون جبهه گیری گوش میداد قضاوت نمیکرد کلا فازهای خاصی داشت بی نهایت دهن قرص و مورد اعتماد بود ولی خوب از همون‌موقع ها هم سر و گوشش زیادی میجنبید،متاسفانه ازدواجش هم اونجور که باید و خودش میخواست نشد و از همون سالهای اول ازدواجش میدونم که به شوهرش خیانت میکنه از طرفی به خاطر دونستن این موضوع حس بدی دارم(ولی خوب بازم اجازه نمیدم به خودم که قضاوتش کنم )از طرفی مورد اعتماد ترین دوستمه من روزهای سختی به خاطر بیماریم و شرایط خاصم داشتم و همیشه کنارم بوده دوران قبل ازدواجم هم که با شوهرم دویت بودم خیلی کمکم میکرد از نظر روحی که بتونم قوی باشم و خانوادمو راضی کنم برای ازدواج،برای قضیه خیانت بارها و بارها صحبت کردم و ازش حواستم این کارو نکنه یا زندگیشو درست کنه و یا مسئولیت خودشو بپذیره و جدا بشه ولی خوب اون ادامه میده متاسفانه،دوستان چه کار کنم از طرفی حس بدی نسبت به کارهایی که میکنه دارم و میدونم زمانی همسرمم به گوشش برسه خیلی بد میشه از طرفی سالها دوست صمیمیم بوده و واقعا کنار گذاشتنش یک جورایی به نظرم بی انصافیه

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من

دوست معمولا مورد اعتماد و دهن قرص و اینکه حالتو بفهمه خیلی کم پیدا میشه،تو وضعیت سختی گیر کردم،نمیدونم چه کار کنم

عزیزم تا وقتی خودش نخواد نمیتونه دست از خیانت برداره. اگه میل ب زندگی سالم داره بفرستش مشاوره

لباس خواب👙💃lady_star_shoppپبج اینستامو فالو کن کلی مدلهای جذاب و فانتزی ارزون دارم👙🛍💃🎀👄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کنار ک بنظرم نزار اصلا

همینجور ک اون برای ازدواج کمکت کرده توعم کمکش باید بکنی

منتهی فاز نصیحت و اینا بدرد نمیخوره و باعث میشه اصلا بهت نگه یا بهش بربخوره

دلیل خیانتشو بفهم و چرا این کارو میکنه

شاید جدا شه یه زندگی خوب ک دوست داره بتونه شروع کنه

در چه حد خیانت میکنه؟ 

یادم تورو فراموش..
کنار ک بنظرم نزار اصلا همینجور ک اون برای ازدواج کمکت کرده توعم کمکش باید بکنی منتهی فاز نصیحت و ا ...

تو این سالها خیلی ازین حرفها با هم زدیم ولی خوب اون نه حاضره سختی های جدایی رو قبول کنه و جدا بشه(خانوادش هم برای طلاق زیاد پشتش نیستن)نه  بی خیال خیانت کردن میشه این حق رو برای خودش قائله که این کارو بکنه ،نمیدونم در چه حد ولی با چند نفر دوست بوده تو این سالها ،از یک طرف عقلم میکنه باید کنار بزارمش ولی.....

خودتو بکش کنار زندگیه خودشه هرکاری بخواد میکنه باهاش تا زمانی که به تو صدمه نزده 

سوال من همینه که با چیزهایی که ازش میدونم اشکال نداره دوستیمو باهاش ادامه میدم یا باید بزارمش کنار؟

2738

به همسرت بگو. وقطع رابطه کن من خودم این کارو میکردم 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
تو این سالها خیلی ازین حرفها با هم زدیم ولی خوب اون نه حاضره سختی های جدایی رو قبول کنه و جدا بشه(خا ...

من اصلا توجیحش رو قبول ندارم اما اینکه بخاطر این قضیه دوستی شما بهم بخوره رو هم نمیفهمم

یعنی فک‌میکنی ممکنه خدایی نکرده ب شوهر تو نظر داشته باشه؟

شوهرش ادم متعهدی هست؟

یادم تورو فراموش..

به نظرم کنار بکش درسته زمانی کمکت کرده اما همیشه ادم خیانتکار ذاتش خیانت کاره کسی که به شوهرش خیانت میکنه به تو هم خیلی راحت خیانت خواهد کرد اگه تا حالا خوب بوده چون منافعش با منافع تو همسو بوده وای به زمانی که قرار باشه بین خودش و تو یکی رو انتخاب کنه شک نکن با بولدوزر از روت رد میشه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
بهترین دوستم آخرش یه دیو دو سر در میاد

من قضاونش نمیکنم که دیو دو‌سره یا نیست یا خوبه یا بده یا هر چی من فقط از نظر اخلاقی الان نمیدونم که باید دوستیمو باهاش ادامه بدم اشکالی نداره با باید تموم کنم رابطه رو(که البته راحت نیست یک دوستی ده دوازده سالس)

عزيزم نياز نيست قطع رابطه كنى ولى رابطه ت رو محدود و كم كن 

اگه همسرت بفهمه با همچين آدمى صميمى هستى خيلى بده. ولى خب وقتى يه رابطه دوستى دور و معمولى باشه ميتونى بگى من خبر نداشتم. 

بعدشم اينجور آدما گاها ناخودآگاه با خودشون دردسر هم ميارن واسه زندگى دوستاشون . 

من قضاونش نمیکنم که دیو دو‌سره یا نیست یا خوبه یا بده یا هر چی من فقط از نظر اخلاقی الان نمیدونم که ...

من شخصا کنار میذاشتمش 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706