2726
عنوان

بچه ها میاین پایه هستین

166 بازدید | 15 پست

سلااام بچه ها نصف شبتون بخیر   ببینید الان که نصف شبه  بالاخره یکسر ی روزه داریم برای پریودی حالا هرمشکلی قضا شده میاین هرکی پایه اس   سحری بخوریم و روزه بگیریم بچه ها الان یک چیزی بخورید   و باهم روزه بگیریم عاللللی میشه   چون زمستون برای قضا روزه وقت عالی هستش

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
كم خوني شديد دارم روزه ممنوعه واسم امسال نتونستم بگيرم خيلي غصه خوردم

اخی عزیزم

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من شاید بگیرم قول نمیدم ،چون رژیمم فردا باید خیلی کم بخورم معمولا روزه میگیرم، ولی خیلی سردرد دارم ا ...

باشه  سحری چی میخوری

من چند روز بود همش تبلی کردم نگرفتم حالا ک تو رو پیدا کردم ک انگیزه دادای پری شدم  

میشه لطفا برا مادر شدنم یه صلوات بفرستین  خدایا به بزرگیت قسم به منم نی نی بده دوست دارم منم مادر شم  

من نی نی دارم نمیتونم روزه بگیره .اگه غذانخورم نی نیم منو میخوره😂قدیماخانمای باردارچجوری روزه میگرفتن!

خدایا شکرت که مرد کوچیکمو بهم هدیه دادی💖سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش❤
من رفتم ۴ تا خرما خوردم با یه خیار😁😁

منم چایی 2 استکان با خرما و رب و کشک سی زمینی سرخ کرده لیوان اب همراه دارهام خوردم

2706