2733
2734

بچهااااا هر جاي سايت رو وا ميكني همه دارن از مشكلاتشون ميگن 

از خيانت، طلاق، بچه دار نشدن و مشكل با خانواده شوهر و هزار چيز ديگه 

زير اين تاپيك همه بيان فقط حرفاي قشنگ بزنم تا يكم از هم انرژي مثبت بگيريم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم خدا راشکر خوشبختم شاید خیلی چیزا نداشته باشم ولی یه همسر مهربون دارم.. باورتون میشه امشب دستم سوخت پیشم گریهکرد گفت  اگه تو یه چیزت بشه چکار کنم.. 

نام کاربریمو جدی نگیرید😊 موقع ناراحتی اینو گذاشتم... اخه چرا نمیشه عوضش کرد لطف کنید این امکان و بزارید واسه نی نی سایت

منم الان تو فکر همین بودم که چقدر همه بدبخت شدن و هر چی بدبخت تر پربازدیدتر و اینکه اینهمه فکر منفی و الگو و ایده بد باعث خرابی زندگیامون میشه. ولی خدایی این موقع شب نیازی به انرژی نداریم بریم تا صبح

وقتی با مامانم راجب ناراحتیام حرف میزنم انگار مسکن بهم تزریق میکنه💓

😂😂😂 ای گفتی در عوض مامانتو ناراحت میکنی نکن غصه میخوره

نام کاربریمو جدی نگیرید😊 موقع ناراحتی اینو گذاشتم... اخه چرا نمیشه عوضش کرد لطف کنید این امکان و بزارید واسه نی نی سایت
2738
چی بگیم خودت شروع کن

بزرگترين دليلت برا خوشبختي چيه؟ 

من خودمو با تموم مشكلاتم ادمه خوشبختي ميدونم چون يه مامان فوق العاده مهربون دارم كه همه جوره پشتمه و دارم توي رشته اي بهش علاقه دارم تحصيل ميكنم و بنطرم اينده اي خيلي قشنگي در انتظارمه فقط بايد يكم مثبت تر به زندگيم نگاه كنم تا اين اينده روشن و خوشبختي خودش رو بيشتر نشون بده 

تو هم بگو😍

منم خوشبختم اول خدا دوم همسروبچه خوب سوم خانواده خوب شکرت خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
منم خدا راشکر خوشبختم شاید خیلی چیزا نداشته باشم ولی یه همسر مهربون دارم.. باورتون میشه امشب دستم سو ...

اوووخی دستت چقد سوخته خیلی وخیمه؟ 

تو شروع تمام شعر های عاشقانه ی منی👫 
منم الان تو فکر همین بودم که چقدر همه بدبخت شدن و هر چی بدبخت تر پربازدیدتر و اینکه اینهمه فکر منفی ...

ارره منم كلي بار منفي از سايت ميگيرم 

من دارم الان انرژي سيو ميكنم تا صبحمو با حس خوب شروع كنم😂

2706