2737
2734
عنوان

جراحی زیبایی

457 بازدید | 33 پست

داشتم اینستا رو میگشتم دیدم چه خبرههههه تو پیج دکترای پلاستیک خانوما چی کاراااا که نمیکنن. خلاصه هوس کردم منم یه کاری کنم بهتر بشم. کسی لیفت سانترال لب انجام داده از نتیجه راضی بوده؟ 

یه سوال دیگه، شما همتون از این کارای خوشگلی میکنین؟ عمل اینا میکنین؟؟؟؟

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من مد نظرمه لابیا پلاستی کنم.... من از عمل میترسم ولی 

زایمان کردی؟ درد داره عملش؟

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2738
منم دلم میخواد دماغمو عمل کنم یکمم به لبم حجم بدم    ولی دوس دارم خیلیییی طبیعی باشه

ژل میگی؟ برو ببین عکسارووووو

لبای زنا داره میترکه 

قشنگه اینا؟ 

منم بدم نمیاد یه ریزه بهتر بشه لبم

حالا این لیفت لب چی هست...خدا راشکر من همینجوری خوجلم...خخخخ پول نیست نکه دلم نخواداااااخخخخ   ...

ببین عکساشونو دیدم فریدم

لب بالاشونو کوتاه کرده بود نزدیک دماغ

مال منم فاصله داره لب بالام

چی چی هست اینایی که میگین😂😂

بخدا از اینستا یاد گرفتم

من یه ژل میخوام بزنم به لبم میترسم ,عمل که فکر کنم سکته روبزنم قبلش

درد داره نه؟

2706