2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هرماه با عشق بیچارم دعوای شدید میگیرم. الآنم منتظر بهانه ام.😌😌😌

خخخخ منم 😆😆😆😆

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
همه خانوما اینجوری هستن منکه خل میشم. ولی شوهرم تحمل میکنه. اصلنم دست خودم نیست همچین پریودم شروع ...

وای منم.همین که پریودم شروع بشه مهربون میشم.

انگار روز قبلش آدم دیگه ای بودم.

من گاهی اینطور میشم

ننه ....! هرچی بدبختی کشیدیم گفتی "حکمت خداس "          ببین ننه.....          نیشونی این حکمت و بده برم در خونش           بگم د لامصب مشکلت با من چیه اخه...😢                     خداجون خودت نگهدار پسرم و همسر عزیزم باش❤               درسته گاهی از دست شوهر جان عصبیم و تو تاپیکا راجبش بد میحرفم ولی خو دنیامه❤                        پسملی هم که بحثش جداس تاج سرمه👑👑
اما هنوز بهونه ای ندارم.فردا الکی بهش گیر بدم.😚😚😚

برا دست گرمی خوبه 😆😆😆

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706