2737
2734

اطرافم پر شده از آدم هایی که فقط مینالن که

(ای وای قسط داریم

قرض داریم

ماشینمون خرابه 

خونه نداریم

پول نداریم گوشت بخریم

لنگ شهریه دانشگاهیم

و...

اما در عمل میبینم ماشاالله آرایشگاه رفتنشون و رنگ و مش و هایلات و هاشورشون سر جاشه

ماشین و خونه میخرن

ولنتاین سرویس طلا کادو میگیرن

هر مناسبت یه تیکه طلا میخرن

سفر خوب میرن 

به شکمشونم میرسن

خب خدارا شکر چه خوبه که اوکی هستن 

اما اگه میتونن و این کارا را انجام میدن و پولش را دارن چرا تظاهر به فقر و نداری و بدبختی میکنن!؟!

به خدا برام سواله

شما با همچین ادمهایی برخورد داشتین؟

نظرتون چیه؟

آدم قسم حضرت عباسشون باور کنه یا دم خروسشون!؟

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره دیدم. خواهرشوهرم. از یه طرف داد نداری میزنه از یه طرف یه خرجای عجیب غریب میکنن . 

بیخیالم دیگه. منم همیشه به شوهرم گفتم نه بنال از شرایط نه چیزی. خداروشکر همونی که داریم روخرج میکنیم

بعضیا میترسن چشم بخورن

خیلی قدیمی ام. بخاطر حرف حق قطع دسترسی میشم از رو نمیرم!!!!

دورو بر من پره ی بار یکیشون گفت میخوام چشم نخورم 😑یا مثلا اینجوری میکنن ک خانواده شوهرشون نفهمن پول دارن میگن از شوهرمون پول میگیرن و این حرفا من زیاد دیدم 

😊^^^^^^دیگ ب دیگ میگه‌روت سیاه^^^^^^😊
2738

از آدم دو رو بدم میاد رفت و امد نمیکنم باهاشون

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

یادم رفت بگم پدرشوهر و مادرشوهر من همینن.بااین تفاوت که خرجم نمیکنن!!فقط جمع میکنن

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

خخخخ

راستش خونه و ماشین داریم 

درآمد شوهرم هم خیلی خیلی خوبه

اما ماهی 20 میلیون قسط و اجاره مغازه و پول کارگر

تهش بدون دلواپسی نمیتونم حتی یک رنگ مو بخرم خودم تو خونه موهامو رنگ کنم

تمام طلاهام که خیلی هم زیاد بود تو ارزونی فروختم واسه بدهی های همسرم

اما خدارو شکر که صاحب خونه شدم و دیگه ماهی دوتومن کرایه خونه نمیدم

من خونه ی بابام ارزوی زندگی الانمو داشتم.الان بازم آرزوی زندگی بهتری دارم.با اینکه زندگیم خوبه ولی همیشه از وضعم ناراضی ام و گله و شکایت میکنم.بعضیا اینجورین 

همہ چے درست میشہ 32ـُــــم همین مـاه ساعتِ 25:00

دوره منم فراوون از این آدماست بخدا

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2706