2733
2739
عنوان

متفورمین

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 65 پست
یکم معده را اذیت میکنه بخاطر همین بعد غذا بهتره  قندت هم یهو افت نمیکنه

اره

من اولی رو که امروز خوردم

تپش قلب گرفتم

تهوع ویکم سرگیجه

و احساس بی حالی

ولی موقع شام که خوردم حالم بد نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه من پیچیده شد اثلا..ماهی ک متفورمین شروع کردم اخر ماهش فهمیدم حامله ام قطع کردم......ک بعدش سقط ...

چرا نخوری؟تا قبل اقدام بخور بعد اقدام منتظر نتیجه بمون ونخور 

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
چه مدت دارو خوردی؟

عزیزم من ۱۲سالی خوردم سابقه تنبلی داشتیم از اول پریودم پیگیر بودم

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
2728
واسه من پیچیده شد اثلا..ماهی ک متفورمین شروع کردم اخر ماهش فهمیدم حامله ام قطع کردم......ک بعدش سقط ...

خب دکترت چی میگی

احتمالا بخوای اقدام کنی برات قطع کنه

اگر خواستی اقدام کنی قبلش حتما با پزشکت صحبت کن

عزیزم من ۱۲سالی خوردم سابقه تنبلی داشتیم از اول پریودم پیگیر بودم

من همیشه پریودام منظم بود

ماه قبل 15 روز تاخیر داشتم

که رفتم دکتر

قرص ال دی داد بازم شدم

و بعد معاینه گفت تنبلی دارم

ولی نمیدونم چرا این ماه تنبلی خودش رو نشون داد

البته ورزش هم میکردم و وزن زیاد کم کرده بودم

احساس میکنم بخاطر این بوده

چرا نخوری؟تا قبل اقدام بخور بعد اقدام منتظر نتیجه بمون ونخور 

من اردیبهشت مجدد میرم اقدام به نظرشما اسفندو فروردین بخورم بعد قطع کنم برم اقدام؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعنی توماهی ک افدام خواهم داشت مصرف نکنم بهتره

؟

یه 
2738
خداروشکر... من همیشه فکرمیکنم کسایی ک قندلب مرز دارن تو بارداری میشه دیابت بارداری..فکرم درسته؟

نه عزیزم من سر هردو بارداری مشکلی شکر خدا نداشتم ولی مراعتت را همیشه داشته باش زیاده روی نکن

من اردیبهشت مجدد میرم اقدام به نظرشما اسفندو فروردین بخورم بعد قطع کنم برم اقدام؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعنی توما ...

بنظرم زودتر باید قطع کنی

چون این داروها رو هورمون ها اثر میزاره. همین امروز فردا برو دکتر

بگو بهش

ممکنه دو ماه نیاز باشه تا بدنت بتونه اثرات دارو رو پاک کنه

من اردیبهشت مجدد میرم اقدام به نظرشما اسفندو فروردین بخورم بعد قطع کنم برم اقدام؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعنی توما ...

تا قبل شب اقدام مشکلی نداره بخوری چون درمان کننده است ولی پری که شدی وتموم شد وقصد اقدام تواون ماه راداشتی دیگه نخور 

من خودم این کار را کردم

بنظرم زودتر باید قطع کنی چون این داروها رو هورمون ها اثر میزاره. همین امروز فردا برو دکتر بگو بهش ...

متفورمین هورمونی نیست که ،منم تا شب اقدام خوردم ولی بعدش خودم قطع کردم

2706