2737
2734

سلام خانمای عزیز بالاخره امروز تولد پسرمو گرفتم جاتون خالی خیلی خوشگذشت

ولی خیلی سخت بود بچه به بغل و کلی مهمون و استرس مهمونی و از همه بدتر بدقلقی پسرم

خدایا پسرمو سالم و سلامت بهم ببخش الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مبارک باشه عزیزم 

ایشالله عروسیش

دختر منم تولدش یکشنبه است منم امشب گرفتم یه سالش شد 

ولی واقعا توان تو خونه گرفتن و نداشتم بیرون گرفتم 

اما همونم خیلی کار داشت 

2738

تولدش مبارک به نظر من تولد بزرگ و پر جمعیت برای بچه 1 ساله اشتباه . چ ون بچه هیچی نمی فهمه و مادر هم همش بچه رو باید بغل کنه .من برای دخترم تولد 1 سالگی گرفتم خیلی اذیت شدم . ولی برای پسرم رفتم 7 سالگی گرفتم براش خیلی راحت بودم همش با دوستاش بازی میکرد و ذوق داشت ...

قربان وفای سگ ♥️
منم دیروز تولد پسرمو‌گرفتم .باوجود بچه کوچیک نمیشد شام داد همرو بیرون دعوت کردم .راحت هیچکاری نکردم ...

منم همراه با شام بود اما کارت دعوت و خودم درست کردم 

استند عدد یک درست کردم گل های استند و هم خودم درست کردم و خلاصه کلی کار برای خودم جور کردم خخخ

منم همراه با شام بود اما کارت دعوت و خودم درست کردم  استند عدد یک درست کردم گل های استند و هم ...

وای خدا قوت چجوری تونستی

تولدش مبارک به نظر من تولد بزرگ و پر جمعیت برای بچه 1 ساله اشتباه . چ ون بچه هیچی نمی فهمه و مادر هم ...

بر عکس دختر من یه سالشه عاشق جمع و شلوغ کاریه 

امشب انقدر دست دستی و نای نای میکرد همه رو سر ذوق آورده بود 

تولدش مبارک به نظر من تولد بزرگ و پر جمعیت برای بچه 1 ساله اشتباه . چ ون بچه هیچی نمی فهمه و مادر هم ...

راس میگی عزیزم ولی یجور حسرته واسه خود آدم

2706