2737
2739

شوهرت دوست دخترشو ول کرده یا اون اینو ول کرده؟

من با وجود اینکه خودم دوست پسر سابقمو کنار زدم بارها بهم پیام داده که باوجود اینکه بچه هم داره باز به چک کردن من و پروفایل من عادت کرده ، خیلی اعصابم خورد شد و به شوهرم گفتم و شوهرم شمارمو عوض کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت دوست دخترشو ول کرده یا اون اینو ول کرده؟ من با وجود اینکه خودم دوست پسر سابقمو کنار زدم بارها ...

اون دختره زودتر ازدواج میکنه و بعد یه مدت با شوهرش اختلاف پیدا میکنن و به شوهرم زنگ میزنه که میخوام جدا بشم. شوهرمم هم بهش میگه که دیگه تو شوهر داری دیگه حق نداری بزنگی بهم. اون هم دیگه زنگ نمیزنه بهش و فقط تولدش و بهش اس ام اسی تبریک میگفت

2728
2738
اون دختره زودتر ازدواج میکنه و بعد یه مدت با شوهرش اختلاف پیدا میکنن و به شوهرم زنگ میزنه که میخوام ...

کار شوهرت اشتباهه ، من یکبار اشتباه کردم و به یک آشغالی که قبل ازدواجم باهاش آشنا شدم و منو بخاطر ظاهرم میخواست دل دادم استاد دانشگاهم بود اما وقتی فهمیدم آدم نیست کنارش گذاشتم و وقتی که شوهرم خواستگاریم اومد تمام ماجرای قبل ازدواجمو بهش گفتم شوهرم هم خداییش خیلی آدم پخته و بقول فامیل با ابهته بهم گفت گذشته رو فراموش کن و هرچی شد ازم مخفی نکن منم میبخشمت تا اینکه فهمیدم استادم همش پیام میده و منم فورا به شوهرم گفتم یکی از پیامهاش هم نوشته بود به هر روز چک کردن پروفایلت عادت کردم و شوهرم هم خطمو عوض کرد الآن خداروشکر چندساله از شرش خلاص شدم بنظرم هیچ لزومی ندارد شوهرت به اون تولدشو تبریک بگه مگه خودش زن و زندگی نداره 

شوهرای شما تنها شوهرایی هستن که اسم دوست دخترای دوران مجردیشونو یا از دوست دختراشون با زناشون حرف میزنن

من تا حالا هیچ زنی و از نزدیک ندیدم که شوهرش در رابطه با دوست دخترش،با زنش حرف زده باشه

والا مردا با یکی رابطه دارن حضوری میری مچشونو میگیری،کلی هم مدرک و شاهد داری اونوقت میزنن زیرش که اشتباه شده و چی و چی...

حالا چی شده انقدر صادق و ساده شدن که میان با زنشون از تعداد و کیفیت ارتباط با دوست دخترای قبلیشون حرف میزنن؟؟؟!!!!!

بقول استارتر اعصابم خیلی خورد بود و اشتباه متوجه شدم

عذرخواهی میکنم بابت اشتباهم

امروز یک لنگه گوشواره مو تو جمعه بازار گم کردم خیلی ناراحتم میخواستم واسه قسط وام ازدواج که سه تا قسطش جامونده بودبفروشمش😥😥

2706