2410
2553
عنوان

شوهر رویاهاتون چ شکلی بود یا هست؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 97 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ازنظرشرایط همیشه میگفتم خونه داشته باشه یا سریع بعدازدواج بخره.. منو خیلی دوست داشته باشه ادم منطق ...

بابا من همیشه میگفتم خدا کنه به آدم خونواده دار نصیبم بشه( بخدا منظورم از خونواده دار با شعور وفهمیده بود واینکه پدر ومادرش هم منو بخوان) خدا از یه نظر دیگه منظورمو گرفت و خونواده دار حسابی بهم داد😂😂😂😂ماشا...ماشا...خونوادش همچی پر برکتن که نگو....

چرا چی شد ک بااین ادم ازدواج کردین

کم سن بودم و کم تجربه به هم معرفی شدیم از طرف به دوست میگفت ادم سالمیه و اهل کار 

در صورتیکه من عقلم نمیرسید که اینا کافی نیست 

بنظر من اگه یه ادم چه زن چه مرد هرچی از مادی و غیر مادیات داسته باشه فهم و شعور نداشته باشه به درد نمیخوره 

متاسفانه شعور رو نمیشه اموزش داد 😔😔

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
2720
عهه مگه قرار بود عکس بذاریم؟؟ 😐😐

میشه بزاری 

اخه اینقدر با شوق تعریف کردی دلم خواست ببینم

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@
2714
کارمند چی هستی؟ خوش ب حالت ک پول داری دستت تو جیب خودته

كارمندم ديگه   رشته فني هستم نرم افزار و اينا!

خداروشكر 

انشالا تو هم ب خاسته هات برسي

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

من وقتی نامزدم ازم خواستگاری کرد کپ کرده بودم شاید چون لاغرها زیباییش خیلی ب چشم میاد اما خب مهم اخلاق و خوش وذکاتش بود که دقیقاً همونی شد که دوست داشتم و جالب بود که همیشه دوست داشتم همسرم خیلی عاشقم باشه و فهمیدم این آقا ۸ ساله که عاشق تست وای سکوت کرده که شرایطش جور بشه 

برای داشتنش خداروشکر میکنم

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه‌ام ♥️
جدی میگی ؟؟واقعا فکرکنم همینطوره ولی من اصلا ب خونه و ماشین و...فکرنمیکردم فقط میگفتم دوستم داشته با ...

اره جدی میگم. حتی میگفتم مثلا قدش ازمن خیلی بلندترنباشه اخه من خودم ریزه ام...الان شوهرم 171 اندامش هم حوبه باشگاهیه...طوری ک کنارهم وایمیستیم خیلی بهم میایم..

یا مثلا میگفتم خوشکل باشه اما درحدی ک من باارایش ازش سر باشم....

دقیق همون جیزایی باخودمو خدا صحبت میکردم شد....

یه 
ببخشید سخته با این جور مرد زندگی؟ 

خیلی خیلی خیلی 

داغون شدم بخاطر بچه هام دارم تحمل میکنم. دهنش رو که باز میکنه فهمش معلوم میشه پیش غریبه ترجیح میدم حرف نزنه

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
2706