2726
عنوان

مادرشوهرم نمیتونم با اسم مستعار صدا کنم😕😩

| مشاهده متن کامل بحث + 2445 بازدید | 142 پست
نمیدونی خواهر نمیدونی چی بگم برات دلم خونه اوایل ازدواجمون فهمیدیم شوهرم اسپرم هاش ضعیفه و واریکوسل ...

عزیزدلم ناراحت نباش 

انشاالله خدا بهت یه نی نی سالم وصالح میده 

کارش واقعا اشتباه بوده  شاید واقعا پیر هست و طرز تفکرش  قدیمه 

شوهرتم کاش با سیاست راضی میکردی

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توهم مثل من برات سخته.منم درحین صحبت باهاش حرف میزنم وگرنه مگه مرض دارم اصلا باهاش حرف بزنم.فقط قسمت ...

جانگذار عالی بود 😂 درک میکنم

تو اینجور مواقع برو پیشش بگو فلانی با شما کار داره 😎 اگر صورتش به سمتت نبود دستت و با محبت بذار پشتش که نگات کنه بعد بگو بهش 😂

یک وقت هایی مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلأ دیگری رو بابتش قضاوت کرده بودی، اون لحظه خیلی هولناکه روبرو شدن با خودت ...
2728
جانگذار عالی بود 😂 درک میکنم تو اینجور مواقع برو پیشش بگو فلانی با شما کار داره 😎 اگر صورتش به سم ...

غیر از این راهی ندارم.ای خدااا چقد این موضوع برام معضل شده.حالا نمیدونم معضل یا معزل یامعذل😆😅😑

به فامیل صدا بزنی بهتره باز عزیزم خانم فلانی یا با جون اسمشو صدا بزنی

جون.من اسم خودم جون نمیزارم چ برسه ب اون.برای کسی بزرگتر از خودم احساس میکنم باجون دوستانس.من میگم مامان +اسم شوهرم میگم

غیر از این راهی ندارم.ای خدااا چقد این موضوع برام معضل شده.حالا نمیدونم معضل یا معزل یامعذل😆😅😑

معضل، سخت نگیر اونقدارا هم که به نظر میاد سخت نیست از صدا زدنش راحت تره

یک وقت هایی مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلأ دیگری رو بابتش قضاوت کرده بودی، اون لحظه خیلی هولناکه روبرو شدن با خودت ...
معضل، سخت نگیر اونقدارا هم که به نظر میاد سخت نیست از صدا زدنش راحت تره

خییییلی برام سخته.صداش بزنم.مهم اینه ک میدونم براش مهمه ولی نمیتونم اسمی براش انتخاب کنم

عزیزم شوهر منم واریکوسل گرید دو داره عملم نکرده فقط قرص خورده اگه تهران هستی برو پیش دکتر ریحان م ...

سلام عزيزم دكتر خانم هستند؟! دكتر زنان زايمان يعني؟! يا اورولوژي؟! راستش شوهر منم واريكوسل گريد ٢ هستش چندين ساله داره يعني از مجرديش ٢ساله ازدواج كرديم بعد اسپرم فعالش خيلي كمه يعني مشكلمون حل ميشه؟! آخه اين دوستمون گفتند زمان خورده ديگه اسپرم خيلي ازبين رفته سرم گيج رفت !!! 😢

اگه بچه داری از زبون بچه ات صدا بزن . یا حاج خانم.یا اسم با خانم. یا سعی کن صداش نزنی . 

دخترم تازه داره 11ماهش میشه.زبون نداره.حالا بزرگ شد ببینم چی میگه.من خیلی باهاشون راحت نیسم رودربایستی دارم.مادرشوهرم خیلی راحت نیس.تعارفیه.اصلا احساس راحتی باهاش نمیکنم

مادر فولاد زره

خخ..فولاد زرهی هس.با پنبه سرمیبره وای ک چقد بدم میاد ادم مکرداشته باشه.مادرشوهر من بیاو ببین.جلو مردم و پسرش چ عزت و احترامی میکنه فقط وای ب روزی ک باشوهر بد شم.سیاستش درحد ...

2706