2733
2734

دیدم استارتر عکسو گذاشته صدم ثانیه ای برداشته بعد عکس تاجمو گذاشتم گفتم درسته تاجم خوشگل نیست ولی اونایی ک  ب عشق دیدن تاج اومده بودن و حذف شده دست خالی نرن ....بعد دگ پرنده پر نزد تو تاپیک یه نفرم ندید😢😭.تا حالا تو عمرم اونقد حس ضایه شدن بم  دست نداده بود😢😢😭😭😭😭

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....

عکس تاجوگذاشتی لایکم کن😆😍

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الهی عزیزم بزار ببینیم 

منکه اونجا کلی صبر کردم نزاشت رفتم 

من موندم دیگه تاج چیه که حذف میکنن اخه

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

آخی عزیزم اینجا بزار ببینیم.

اینقدر بدم میاد از آدمای دور جناب عقده ای. دیگه بعضی عکسا واقعا ارزش پاک کردن و ناز کردن داره؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2738
آخی عزیزم اینجا بزار ببینیم. اینقدر بدم میاد از آدمای دور جناب عقده ای. دیگه بعضی عکسا واقعا ارزش پ ...

منم فازشو نفهمیدم .حالا  زود ببین بپاکم😂😂😂😂😂

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....

چه تاج بامزه قشنگی😍

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️
2706