2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام

اولش سخته ولی خوب کم کم عادت میکنی نباید بیکار باشی تنهایی اذیتت میکنه.وقتی مهاجرت میکنی زبان کشور مقصد رو خیلی خوب باید بلد باشی و همین طور فرهنگشون.

باید تخصص در یک زمینه داشته باشی تا کارت رو اونجا ادامه بدی.و

....

شوهرم داره زبان میخونه میخواد pteبده میدونهقتی تصمیم گرفته میتونه ومیریم ولی من میترسم برم میترسم نتونم تحمل کنم از الان زندگیمون مختل شده من نیمدونم باید چیکار کنم 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

مهاجرت به کجا....هر دوتاشو و دوست دارم هم خارج از ایران هم شهرهای داخل کشور برام فرق نمیکنه از مدروکسی مادر در هر صورت دور هستم  ،،کلا آدم   هستم   دوری و میپسندم   ،،خیلی اخلاق بدیه ولی  اینطور خیلی راحت هستم   آرامش   دارم و با ندیدن چشم و همچشمی ها و  نشتیدن حرف های الکی    زندگی ارومی دارم

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
مهاجرت به کجا....هر دوتاشو و دوست دارم هم خارج از ایران هم شهرهای داخل کشور برام فرق نمیکنه از مدروک ...

مدروکسی؟😑😕اشتباه تایمی😕😕😠خخخ  پدر   و مادر   

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال

اگه ادم وابسته  واحساساتی باشی دااااغون میشی.

متاسفانه من هستم وازاین جهت خیلی صدمه خوردم البته من مهاجرت نکردم

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
مهاجرت به کجا....هر دوتاشو و دوست دارم هم خارج از ایران هم شهرهای داخل کشور برام فرق نمیکنه از مدروک ...

اینا همش درسته ولی واقعا استرالیا و دوری از مامان وبابا هم سخته استرالیا دوره خیلی 

من الان میخواستم امسال کنکور بدم ولی اینقدر سردرگمم نمیدونم زبان بخونم کنکور بدم اصلا وضع بدیه تصمیم گیری

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید
2706