2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ب هوش بچه بستگی داره و حداکثر تا ۸ ماهگی وقت دارن ک بغل غریبه ها نرن،بچه ی من قبل از ۴ ماهگی بغل بقیه. واینمیساد

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   

از ۵،۶ ماه شروع میشه.پسر منم همینطور بود😖خسته کننده س.

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

از 4، ولی سه ماهه اینا بود اگه کسی بغلش میکرد الکی بهونه شیرمیگرفت بعد که میوردم بهش شیر بدم یه دونه مک میزد بعد زیر چشمی نگاه میکرد ببینه اونا رفتن کنار یا نه، اگه اره که ادامه نمیداد مک زدنشو 

بغل پدربزرگ مادربزرگشم نمیرفت ؟

نمیدونم یادم نیس.نه زیاد.همش بغل خودم بود.اصن کلا کولیکی و نااروم بود.خیلی گریه میکرد.دیکه وای به وقتی که کسی از من میگرفتش.

الان یکسال و دوماهشه.بغل یه سریا میره بغل یه سریا نه😖هنوزم خسته کننده س باردارم.

بچه دختر خالم همسن بچمه،انقد خوبه،اصن هرکی میرسه بعلش میکنه اینم هیچی نمیگه😒

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒