2733
2734

کسی رفته تاحالا این آرایشگاه برای شینیون و میکاپ عروسی نزدیک 

این آرایشگاه در درجه اول خیلی به محل زندگی و تالار عروسی خواهرم نزدیک هست و این نزدیک بودن خیلی مهمه 

از طرفی من آلبومش رو دیدم خیلی قشنگ بود 

میترسم به اون قشنگی نتونه در بیاره و عکس ها فتوشاپ باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام بیانه بدم بهشون برای خودم و مامانم که بریم ماه آرا  ولی خیلی میترسم که یوقت خوب نشیم 😔

عزیزم این سالن رفتی ؟راضی بودی از کارشون؟ اسم شینیون کار و میکاپ کارتم بگی ممنون میشم🥰🥰

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
2731
عزیزم این سالن رفتی ؟راضی بودی از کارشون؟ اسم شینیون کار و میکاپ کارتم بگی ممنون میشم🥰🥰

عزیزم من خواهرم عروسیشون بود تیر پارسال 

خود زهرا وطن آرایششون کرد 

و خیلی ناز و قشنگ و طبیعی شده‌بود 

فوق العاده خوب شده بود 

ولی منو مامانم رفتیم گیوا برای عروسی خواهرم 

خیلی خوب بود راضی بودیم 

ولی خب خواهرم (عروس بود خودش) و خواهر شوهرش که رفته بودن ماه آرا بنظر من بهتر 

کلا رده ماه آرا از گیوا بهتره 

ما خونمون مرزداران، 35 متری لاله هست 

یه مدت گیوا میرفتم ولی یبار که ماه آرا رفتم دیگه گیوا نرفتم 

کلا ماه آرا خیلی خوبه 👌 

عزیزم من خواهرم عروسیشون بود تیر پارسال  خود زهرا وطن آرایششون کرد  و خیلی ناز و قشنگ و ...

مرسی عزیزم جواب دادی. گیوای مرزداران رفتی شما؟ کی آرایشتون کرد؟ من کار محبوبه رو دیدم عالی بود.

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
مرسی عزیزم جواب دادی. گیوای مرزداران رفتی شما؟ کی آرایشتون کرد؟ من کار محبوبه رو دیدم عالی بود.

والا یادم نیست اسم طرف چی بود 

ولی کارش خوب بود 

کلا آرایشگاه معتبری هست میکاپ کار و شینیون کار بدی نمیاره 

من فقط مشکلم این بود باهاش که چند بار بهش گفتم منو برنزه نکن برنزه کرد آخر سر 

آرایش چشم رو خیلی سیاه کرد 

چند بار هم بهش گوشزد کردم که اینجوری نکن 

ولی گوش نکرد 

وای یعنی از ما بین آرایشگاه و تالار داشتم دق میکردم 

رسیدم تالار چند نفر گفتن خوب شدی، یکم بهتر شدم 😁 

وگرنه خون جلو چشمام رو گرفته بود 😁 😁 

ولی خواهرشوهر خواهرم رفت ماه آرا عین عکسی شده بود که نشون آرایشگر داده بود 

اگه آنلاین بودی سریع عکسامون رو میذاشتم برمی‌داشتم 

هم خواهرم هم خودمو و مامانم 

وای کاش فردا یه ساعت بگی بزاری من بیام😫😫

2738
والا یادم نیست اسم طرف چی بود  ولی کارش خوب بود  کلا آرایشگاه معتبری هست میکاپ کار و شین ...

منم عروسیه برادرم نزدیکه

مرزدارانی؟؟؟  فردا ساعت 12 ظهر خوبه؟؟ من آنلاین میشن  تو همین تاپیک ریپلای میکنمت

۱۲ ممکنه نباشم ساعت یک عالیه عشقم❤❤❤

مرزدارانی؟؟؟  فردا ساعت 12 ظهر خوبه؟؟ من آنلاین میشن  تو همین تاپیک ریپلای میکنمت

اره خونم مرزدارانه

سلام عزیزم هستی نیلو جان

نیستی عزیزم؟

2706