2733
2739

پیش شوهرم البته اون  روز من وشوهرم باهم قهر بودیم تا اون روز هیچ بی احترامی بهش نکرده بود حتی یهدرصد ولی اون تا تونسته بود غیبت من کرده بود حالا بعد اون ماجرا دوبارر دیدمش محللش نزاشتم سلام دادم بهش ولی اون همیشه گی نبودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چی گفته بود

اینکه خاک توسرش لوسش کردی نگاه زندگی دختر من بکن نگاه زندگی زن تو درصورتی که ما ده سال ازدواج کردیم اما اون دوساله وهمهچیزشم از سمت بابا ی دختروپسر تامین شده اما مادست خالی رفتیم پی زندگیمون

2738

خواهرشوهر منم پشت سرم یه عالمه چرت و پرت دروغ گفته بود جاریمم برا حرفاش شاهد دروغی واییستاده بود،مادرشوهرمم باور کرده بود هیچ،با گریه به شوهرم گفته بود زنت اینارو گفته،منم ثابت کردم همه ی حرفا دروغه هیچکسم ازم عذرخواهی نکرد انتظارم دارن باهاشون مثل سابق باشم

تیکر به وقت سزارین
خواهرشوهر منم پشت سرم یه عالمه چرت و پرت دروغ گفته بود جاریمم برا حرفاش شاهد دروغی واییستاده بود،ماد ...

دقیقا من یه شب تاصبحح گریه کردم امادریغ از یه دل جوی حیف دهسال ااحترام  وپذیرای هام

2706