2726
عنوان

بنظرتون اشتباهه؟

439 بازدید | 45 پست

اینکه از شوهرم بخوام آشتی کنیم؟  اینکه منتشوبکشم؟ اینکه خودمو خوردکنم بلکه زندگیم نپاشه؟

خیلی همودوس داریم سر یه موضوعات خاله زنکی قهرکزده،الانم ماموریته تااخرهفته،بی خداحافظی رفته،جوابمم نمیده، فک کنم هدفش طلاقه

نمیدونم چیکارکنم آشتی کنه

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...

بنظرم اشتی کن دنیا ارزش نداره

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه چرا اشتباه باشه وقتی ارزششو داره

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
اون بیمحلم میکنه، انگار داره زجرم میده 

مردا خوددارن.فکر کنم شما هم خیلی میری طرفش 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
مردا خوددارن.فکر کنم شما هم خیلی میری طرفش 

گوشیمم تودعوابرد،فعلا گوشیم ندارم باگوشی مامانم اومدم.اگه گوشیوبیارن بدن بهم ازطرف خانواده اش میگم پیام بدم و..الانم امام رضاس

میگم منت کشی نکن چون دیگه روشه شوهرت این میشه و تا چیزی شد کم محلی میکنه و قهر و باید تو هی التماسشو ...

آخه میگم شوخی شوخی طلاقم میده،چون خانوادم ميگن وقتی نمیخوادولش کن ارزش نداره

منت کشی نکن اصلا خودتو خورد نکن  بزار وقتی اومد خودتو بزن ب مریضیو غشو اینا بترسونش ببین چطور ...

خخخخ آره اینم خوبه

مردخوبیه،همه جی تمومه فقط میترسم که هرچی بگم ارزش نداشته باشه

خب پس چرا شک داری، از یه اتفاقی به بعد آدما میفهمن فارغ از هر چیزی مهم باهم بودنشونه و نه لج و لج بازیای بچگونه.

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2706