عنوان

دلیل گریه کردن پسر

4042 بازدید | 35 پست

فقط چراشو میخوام بدونم

یه پسر برای چی گریه میکنه پیش دختر؟ 

دلیل گریه کردن یه پسر برا یه دختر چی میتونه باشه؟ 

شوخی نیست مسخره نکتید جدی خواستید جواب بدید ممنون میشم

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم،من تنها مردی ک اشکشو دیدم عشقم بود،اخرین بار ک داشتیم خدافظی میکردیم هردو گریه میکردیم اون خیییلییی بیشتر😥😢 نمیدونم چرا

خدایا هرگز کسی را به چیزی که قسمتش نیس عادت نده...
2731
دوست داره

این عمل باعث شد من به دوست داشتنش باور کنم 

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
از دلرحمی دخترا استفاده میکنه تا بنقشه های کثیفش برسه😏😏😏 گول گریه پسرا نخورین  اونا وقت ...

منم خیلی ب این فک میکنم اخه من ک دخترم نمیتونم الکی کریه کنم اونوقت ی مرد30 ساله چجوری میتونه

منم خیلی ب این فک میکنم اخه من ک دخترم نمیتونم الکی کریه کنم اونوقت ی مرد30 ساله چجوری میتونه

بازیگرای خوبی هستند به شخصه دیدم کسی عین ابربهار گریه میکرد اما اخرش معلوم شد برای چیه

از دلرحمی دخترا استفاده میکنه تا بنقشه های کثیفش برسه😏😏😏 گول گریه پسرا نخورین  اونا وقت ...

اون روز من با مامانمم حرفم شده بود بعدش ک قرار بود همو ببینیم منم ک بی حوصله بودم و ناراحت بخاطر بحثی ک با مامانم کرده بودم اونم دلیلشو نمیدونست چرا ناراحتم گفت بگو نگفتم بعدش من یه عالمه حرف گفتم اینکه دوسم نداری بهم اهمیت نمیدی داری وقت میگذرونی اینجور چیزا حرصمو از اون در اوردم یه جوری وقتی هم میگفتم نگاش نمیکردم بعد دیدم جوابی ازش نمیاد گفتم ببین به کی میگم حالت قهر کردن بودن و خواستم اونجارو ترک کنم ولی سرمو که بالا گرفتم دیدم گریه میکنه 

نگو نگو انقد دلم سوخت

نمیدونم،من تنها مردی ک اشکشو دیدم عشقم بود،اخرین بار ک داشتیم خدافظی میکردیم هردو گریه میکردیم اون خ ...

بنظرم از دوست داشتن زیاد طرف هست دلیل دیگه ای نمیتونه داشته باشه

بخدا گریه الکی نمیتونه باشه اشک حرفاییه که نمیشه به زبون اورد اون دوستت داره ک گریه کرده چون دلیل دیگه ای نداره

بازیگرای خوبی هستند به شخصه دیدم کسی عین ابربهار گریه میکرد اما اخرش معلوم شد برای چیه

از روی یک نفر نمیشه قضاوت کرد 

نمیشه گف همشون مثل اونه

نمیشه گف اینم قراره اونجوری باشه

بخدا گریه الکی نمیتونه باشه اشک حرفاییه که نمیشه به زبون اورد اون دوستت داره ک گریه کرده چون دلیل دی ...

اره والا من ک الکی اشکم در نمیاد،شاید ادا در بیارم و یقطره بیاد،ولی اون اشکایی ک گوله گوله میریخت😕

2706