1147
1341
عنوان

مامانای شیرده با تجربه

114 بازدید | 19 پست

خانما بچم 40 روزشه .بیشتر طرف شب این اتفاق میفته سینه رو تو دهن نمیگیره شیر بخوره و غش میکنه شیر میخواد ولی نمیدونم چرا نمیتونه بگیره .

خدا جوووووونم مرسی بابت همه مهربونیات   

اگه دنبال تقویت مهارتهای کودکان خود هستین   

یه سری به ما بزنید

شاید شکمش درد میگیره...پسره من تا ۴ ماه شیر میخورد شکم درد میگرفت دکتر میگفت تو هضم شیر مشکل داره .. ...

شبا اینطور میشه خیلی گریه میکنه شیر میخواد ولی اصلا نمیتونه سینه رو بگیره

1334
میگذارم همه اینکارو کردم صد تا پوزیشن استفاده کردم

ببین سشوار را هم امتحان کن تا یاد بگیره شب هم میتونه  راحت شیر بخوره .

برای اینکه سشوارتون  نسوزه یه ۵  دقیقه صدای سشوار رو با گوشیتون ضبط کنید و از اون به بعد صدای ضبط شدشو بذارید عالیه.

سلام عزیزم خوبی؟توی یه تاپیک درمورد دکتر رحمانیان شنا راهنمایی کرده بودید.تا حالا پیش ایشون رفتید؟اگه اشکال نداره میشه بپرسم برای چه مشکلی رفتید؟

من دیروز برای اولین بار پیش ایشون رفتم برای مشکل تیروئیدم بوده.امروز یکی یچیزی گفت موندم دکتر خوبی هست آیا؟؟؟؟؟!!

راستش دیدم هرکسی واسه خواسته دلش از بقبه خواسته براش صلوات بفرستن..گفتم منم ازتون بخوام اگه لایق دونستید برای زود خونه دار شدنم که ان شاالله همراه با سلامتی و دل خوش باشه صلوات بفرستید بلکه خدا با دعای شماها زودتر حاجتمو بده..پیشاپیش ازتون بی نهایت ممنونم😊ان شاالله خدا زود زود هر حاجتی دارید برآورده کنه همراه با سلامتی و دل خوش..🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
1308
سلام عزیزم خوبی؟توی یه تاپیک درمورد دکتر رحمانیان شنا راهنمایی کرده بودید.تا حالا پیش ایشون رفتید؟اگ ...

سلام عزیزم .بله رفتم نمیدونم بخدا تعریفش که میکنن .من بابت تیرویید رفتم.میشه بگید در موردش چی گفتن چون منم یه چیزایی شنیدم

سلام عزیزم .بله رفتم نمیدونم بخدا تعریفش که میکنن .من بابت تیرویید رفتم.میشه بگید در موردش چی گفتن چ ...

من اونجا نو مطب یکی بود واسه دیابتش میومد گفن ۵ساله میام و دکتر خوبیه.

به دکتر گفتم آیا ندولم با لیزر نمیشه درمان کرد ؟گفت لیزر تو لیران انجام نمیشه.بعد یکی از دوستای نی نی سایتیم گفتن که اتفاقا تو ایران انجام میشه و چقدد این دکتر بی سواد بوده.

والا موندم بخدا.

شما چی شنیدی؟

راستش دیدم هرکسی واسه خواسته دلش از بقبه خواسته براش صلوات بفرستن..گفتم منم ازتون بخوام اگه لایق دونستید برای زود خونه دار شدنم که ان شاالله همراه با سلامتی و دل خوش باشه صلوات بفرستید بلکه خدا با دعای شماها زودتر حاجتمو بده..پیشاپیش ازتون بی نهایت ممنونم😊ان شاالله خدا زود زود هر حاجتی دارید برآورده کنه همراه با سلامتی و دل خوش..🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

شما تیروئیدتون چه مشکلی داشت؟

من چندساله ندول دارم یه مدت افخمی رفتم ازش راضی نبودم.دو سه سالیه که کلا ولش کردم دیگه الان گفتم برم دنبالش ببینم چی میشه خواستم محمدی نوبت بگیرم که نشد گفتن این دکتر هم هست خوبه.دیروز که رفتم قرص بهم داد گفت ۶ماه دیگه سونو و آز بده اگه بزرگ شده باشه دو راه داری یا تزریق الکل یا جراحی.برای لیزر هم که پرسیدم اینجوری گفت😞

شما تیروئیدتون چه مشکلی داشت؟ من چندساله ندول دارم یه مدت افخمی رفتم ازش راضی نبودم.دو سه سالیه که ...

من ندول ندارم .ولی تشخیصش رو شنیدم میگن خوبه ..

من ندول ندارم .ولی تشخیصش رو شنیدم میگن خوبه ..

ممنون.خیلی لطف کردید❤

1335