1232
1226
عنوان

شوهرم منو گذاشت خونه بابام حلقشو پرت کرد رفت...

| مشاهده متن کامل بحث + 199606 بازدید | 1088 پست

من هیچوووووقت هیچووووووووقت مشکلاتمو ب خانوادم نمیگممم....میگم خودمون باید حلشون کنیم.....اون چندبار ب بابام درمورد مشکلاتمون میگفت....بهش گغتم دوتامون عقل سالم داریم میشینیم حل میکنیم چرا به بقیه میگی

بچها برای امضام صلوات بفرستین 😢انشالله ناامیدنشم صلوات=لایک😢

چ امضای قشنگی انشاالله خدا نینیتو سالم و صالح بهت بده

من همونیم ک این آخریا صدای خنده بچه ها آزارم میداد😔😔😔😔همونیم ک وقتی یه مادر بچه اش رو بغل میکرد حالم بد میشد 😟😟😟😟همونیم ک تو چشمای شوهرم نگاه میکردم که ببینم عکس العمل شوهرم با دیدن بچه های بقیه چیه تا جنگ و جدال راه بندازم بگم منو طلاق بده  برو یه زنی بگیر ک برات بچه بیار😢😢😢😢😢 این آخریا دیگه اشک نمی ریختم واسه مادرشدنم 🙁🙁🙁🙁این آخریا دیگه دعا نمیکردم حتی نمیخاستم فکر کنم ک منم یه روزی مادر میشم😧😧😧😧 این آخریا کارای خونم رو انجام نمیدادم میگفتم این زندگی ک موندگار نیست چرا براش تلاش کنم😯😯😯😯 با خدا لج کرده بودم  از همه چیزو همه کس نا امید و خسته شده بودم دیگه چشمام اشک نمی ریخت😞😞😞😞 تا عید ۹۷ خدا سورپرایزم کرد بهم عیدی داد من باردار شدم و تولد دخترم درست روز تولد خودم بود خدا پیشاپیش برام کادوی تولد فرستاد مگه میشه بهتر از این من ب دستای خدا خیره شدم معجزه شد نا امید نشین همین😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156
عاشق فکر اقتصادیتم😜استارتر اومد درد دل کنه دمت گرم یه راه اقتصادی پیشنهاد دادی❤😹

😒😒😒😒 اخه حرصم از مردا میاد 

عین دخترا برخورد کرده باید آدم شه

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
من هیچوووووقت هیچووووووووقت مشکلاتمو ب خانوادم نمیگممم....میگم خودمون باید حلشون کنیم.....اون چندبار ...

بعضی وقتا خوبه ک با کسیم مشورت کنی گلم .بخصوص پدرت یا مادرت .

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
1233
امشب تولد بودیم....توی تولد دست شوهرم محکممممم خورد ب دستم انگشتر طلام شکست یه تیکش افتاد گم شد....خ ...

وا ینی چقدر محکم خورده ک طلارو شکونده😐

خب ادامش

جانَم باش...نوش دارو بَعدِ مَرگ ، فایده نداره:(

حتی دستش انقدرررر محکم خورد دستم زخم شد....بعد من نشستم زمین میگشتم دنبال اون تیکه....هی غر میزد پاشو بابا ولش کن...نمیخواد بگردی....

حتی ی ببخشید نگفت....حتی دید دارم دق میکنم نگفت بهترشو برات میخرم تو غصه نخور

1167

شما عصری تاپیک زدید که سالگرد ازدواجمون کوفتم شد و با شوهرت کتک کاری کردین حالا باز رفتین تولد؟میشه واضح تر توضیح بدی

چه کسی گفته که من تنهایم؟...من ..سکوت...خاطرات...بغض واشک همه باهمیم...بگذار تنهایی از حسودی بمیرد......
شما😂

من همونم که همیشه غم و غصه م بی شماره

اونیکه تنها ترینه حتی سایه هم نداره.....

دلم تنگ میشودگاهی برای 1دوستت دارم ساده 2فنجان قهوه داغ3روزتعطیل درزمستان 4خنده بلند و5انگشت دوست داشتنی که بین انگشتانم جابگیرد
حتی دستش انقدرررر محکم خورد دستم زخم شد....بعد من نشستم زمین میگشتم دنبال اون تیکه....هی غر میزد پاش ...

وا چجوری دستش خورده بهت ک اینجوری زده ترکونده تووطلاتووووو 😏😒😐

جانَم باش...نوش دارو بَعدِ مَرگ ، فایده نداره:(

منم پاشدم ولی ناراحت نشستم....

خلاصه شوهرم شروع کرد ب خوردن فندق و تخمه دید ناراحتم اومد گفت بیا بخور...گفتم نمیخوام....گفت میخوام که نخوری😕😕😕😕😕😕

جلوی همههههه جمعیت😭

همه موندن نگاهمون کردن

1241