1147
648
عنوان

شوهرم منو گذاشت خونه بابام حلقشو پرت کرد رفت...

| مشاهده متن کامل بحث + 199100 بازدید | 1088 پست
تا هفته ۸ام صبر کن نگران نباش.منم خیلی ترسوندن و گفتن باید سقط کنی.ولی صبر کردم و صدای قلبش و شنیدم. ...

عزیزم به ۱۰نمیرسم😢به خون ریزی میفتم...ولی اسن دفعه خیلی امیدوارم چون شرایطم فرق داره یکم

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
حواسم به همه چیز هس.... قرصاشو از جایی پیدا کردم ک فکر هیچ احدی بهش نمیرسید....

بنظرم  گشتن با دوستای معتاد و مشکل دا  مشکل اصلی زندگیتونه.شاید به سمت اونها کشیده شده.یکم مراقب باشین واسه این موضوع.

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

میبینی چجور منت میزاره؟؟؟؟؟ میفهمید حالا من چی میگم؟؟؟؟؟ با اینکارایی ک کرده بازم ببینید حق بجانبه ...

خب بنظرم باید جواب ندید تا متوجه بشه گاهی وقتها باید غرورشو بزاره کنار و اینجوری نیست که هروقت تصمیم بگیره برتون گردونه هروقت نخواد پس تون بده.بنظرم یه مدتی رو ازش دور باشین.هر چند که بنظرم آدمها  به مرور بدتر میشن اما بهتر نمیشن‌.

بابام خیلی ناراحت شد چشماش پر اشک....براش گفتم تو ماشبنش سیگار پبدا کردم....گفتم قرص اعصاب پیدا کردم ...

استارتر تا صفحه 7 فقط پستای خودتو خوندم از همون اول به اعتیاد شک کردم حتما تست اعتیاد بگیر از همسرت اگر دیدی زرنگی میکنه نوار مغزی بگیر چون بعضی اعتیادها مشخص نمیشه با آزمایش نوار مغزی مشخص میکنه ان شاالله که نباشه اما کار از محکم کاری عیب نمیکنه

مرا عهدیست با جاناااان، که جاناااان جاااان من باشد💑
1156

استارتر عزیزم امکان این هم هست که شاید خدایی نکرده اعتیاد داشته و داره ترک میکنه و میخواد که خونه نباشی تا نفهمی و تو سرش نزنی از اونجا که میگی مغروره میگم چون ترک اعتیاد هم چنین رفتارهای خشونت آمیزی در فرد ایجاد میکنه اینها همه احتمالاته اما بدون اگر چنین چیزی بود ازش فاصله نگیر و کمکش کن مطمئن باش زندگیت درست میشه ان شاالله

مرا عهدیست با جاناااان، که جاناااان جاااان من باشد💑

از دعاهای خوبتون ممنونم.....

خداروشکر شوهرم بعد از چندسال دیروز رفته مسجد نماز خونده.......

نمیدونم چرا و تحت چه شرایطی......

ولی بازم خداروشکر.....

با اجازتون تاپیک رو قفل میکنم....

انشاءالله برای اتفاقای خوب تاپیک میزنم درجریان میزارم شما دوستای گلم رو❤❤❤❤❤❤❤❤❤