1232
1226
عنوان

شوهرم منو گذاشت خونه بابام حلقشو پرت کرد رفت...

| مشاهده متن کامل بحث + 199552 بازدید | 1088 پست

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

منم پاشدم ولی ناراحت نشستم.... خلاصه شوهرم شروع کرد ب خوردن فندق و تخمه دید ناراحتم اومد گفت بیا بخ ...

چه لاکچری فندق😋

دلم تنگ میشودگاهی برای 1دوستت دارم ساده 2فنجان قهوه داغ3روزتعطیل درزمستان 4خنده بلند و5انگشت دوست داشتنی که بین انگشتانم جابگیرد
من همونم که همیشه غم و غصه م بی شماره اونیکه تنها ترینه حتی سایه هم نداره.....

این که منم،،اگه تومنی پس توکی؟؟

بیٰااِموٖنِسِ شوٖیٰادِرٰازِمْ🖤تٖوهَمْ بَسٖوزْدَمٖی دِسٖوزِسٰازِم🖤هَمَهْ شٖودِخیٖاٰلِتْ مٖیزِنِمْ دَمْ🖤آخِه تٰاکِ مِ وٰااٖی غَمْ بَسٰازِمْ🖤
1156

بعد گفت پاشو بربم😡

تو ماشین دید بغض کردم...

گفت حالا چیه ک بغض کردی به درک که شکست....به درک ک گم شد...گفتم تو برای سالگرد عقد و عروسیمون خو هیچی نخریدی حداقل یه تیکه طلامم داشتم خراب کردی😭😭😭😭

یهو دستشو آورد بالا گفت ساکت نزنم تو دهنت پر ازخونش کنم....منم جوابشو دادم😔

یهو گاز میداد ب ماشین هی داد میزد منم سکته کرده بودم

😐😐😐😐

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
1213
حتی دستش انقدرررر محکم خورد دستم زخم شد....بعد من نشستم زمین میگشتم دنبال اون تیکه....هی غر میزد پاش ...

همینکه گفته ولش کن نمیخواد بگردی ،،،تو هم نمیگشتی یه مدت ک میگذشت میگفتی اون شب نزاشتی دنبال تیکه اش بگردم حداقل اینو برام عوضش کن ،بنظرم اینجوری بهتر بود تا توقع داشته باشی حتما بهت قول بهترشو بده تا تو بیخیال شی

فقط یک دونه صلوات برای بچه دار شدن دختر دایی ام بفرست هم خودش مشکل تنبلی تخمدان داره هم شوهرش مشکل داره اسپرمش،شاید بیشتراز۱۲سال باشه که چشم به راه یه نی نی هستش جاری هاش و خواهرهای کوچیکتر ازخودش همه الان بچه دارن اما اون ......خدایا تو بزرگی میدونم هروقت به صلاح دختر دایی ام بدونی دامنش سبز میکنی فقط خداجون لطفا یکم زودتر اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  الهی که دختر دایی ام به آرزوش برسه 
1167

شبیه رمانا شد 

تخمه هام کو 😐

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
مقصر اصلی خودتی میتونستی بعد به صاحبخونه بگی بگرده تا برات پیداش کنه  دیگه یه تیکه طلا ارزش نا ...

گرمی ۴۰۰ 😐

1220