2733
2734
عنوان

من زشتم و هیچ خواستگاری تا حالا نداشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 59632 بازدید | 548 پست

عزیزم 23 خیلی هم سن بالایی نیس هنوز فرصت داری

بدون همه چی هم زیبایی ظاهر نیست، خوشبختی هم فقط تو ازدواج نیست واقعا،

و اگر خداوند اراده خیری درباره تو داشته باشد، هیچکس قادر نیست مانع فضل او گردد! (سوره یونس آیه 107)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا به یکی هم سلامتی نداده  ولی بتو داده

به یکی سواد و وضع مالی در حدی که گوشی داشته باشه نداده ولی بتو داده و ........

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
اسی جان مطمئنم مشکل تو فقط اعتماد بنفس پایینته منم یکم شکل عمه مجردمم اونم سوهر نکرده ولی همه میگن ...

منم دوس دارم عمل کنم پولش نیس حتی اگه هم باشه هیچ جوره پدرم راضی نمیشه به شدت مخالفه عمل زیبایی هست ...کاش پدرم لااقل راضی میشد 

2731
منم 23 سالمه و 3 ساله ازدواج کردم،حالا شوهرم میخواد جداشیم

منم تو موقعیت توعم😞

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
مو بکار دماغ عمل کن مژه بزار گونه تزریق کن فکر کردی بقیه مادرزادی قشنگن؟

خدایش من میام تهران بعضیا خیلی خوشگلن با خودم میگم چه فایده همش بوتاکسو عمله خودم اورجینالم . البته منظورم اون لب شتری دماغ خوکی ها نیست

2738

عزيزم به زشتي و زيبايي نيست ازدواج قسمت ،خواهر خودم خوشگل بود ولي توسن بالا ازدواج كرد ،توهم قطعا زيبايي اعتمادبنفست پايينه بعدشم سني نداري هنوز عجله نكن انشالله  سفيد بخت بشي عزيزم 

طلوع شادي 😍غروب غم ها😔 براي همه مردم جهان آرزو ميكنم🥰🥰 
دلم با غم یک نفر دیگه آروم نمیشه که عزیزدلم ...انشاالله که زندگیتون روبراه بشه گلم

ممنون عزیزم،ایشالل شما هم با یه جوون سالم و صالح ازدواج کنی،نمیتونی با کسی رابطه عاطفی برقرار کنی؟ با یکی اشنا شو

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
خدا به یکی هم سلامتی نداده  ولی بتو داده به یکی سواد و وضع مالی در حدی که گوشی داشته باشه نداد ...

دقیقا میفهمم چی میگی عزیرم کاش همه ی آدما هر چی میخواستن میتونستن داشته باشن ...این بزرگترین آرزومه

منم دوس دارم عمل کنم پولش نیس حتی اگه هم باشه هیچ جوره پدرم راضی نمیشه به شدت مخالفه عمل زیبایی هست ...

برو سرکار خودت پولشو در بیار الان هرکاری باشه دیگه زیر۸۰۰تمن حقوق نداره

زیر یکسال پولش جور میشه

اون مخالفه برا منم مهالف بودن اینقدر پافشاری کردم غذا نمیخوردم میگفتم نمیخورم تا بمیرم🤦‍♀️

تا مجبور شدن

عزیزم همه چیز که به ظاهر نیست

هیچوقت اینجوری فکر نکن

اون کسی که خدا برای شما در نظر گرفته، در چشمش کسی زیباتر از شما توی دنیا براش وجود نداره.

عین همه ی شوهرا که به خانومشون میگن تو از همه خوشگلتری و زیباتر از تو توی جهان وجود نداره که بعد خانومه توی دلش ریز میخنده که اینهمه خوشگل تر از من توی دنیا😅

واسه همین زیبایی ها به چشم کسی میاد که قراره باهاش ازدواج کنی.

بعدشم توکل به خدا کن. تا ۴۰ روز حدیث کسا رو به این نیت بخون ان شاءالله بختت باز میشه

🌺یه صلوات میفرستی برام؟ :) تا ان شاءالله بزودی بیام تاپیک بزنم معجزه شددددد😍.                💕ان شاءالله به امید خدا یه روزی امضام این بشه: و خدایی که به چشم معجزه اش را دیدم/ بابت معجزه اش از ته دل خندیدم ........الهی شکرت.       
2706