1147
44

خواهش میکنم تهمت نزنید که دروغ میگم یا میخوام تاپیکم پربازدید بشه یا اینکه عکس بزارم

فقط اومدم درد دل کنم

من معیارهای زیبایی رو ندارم 

سبزم

دماغم احساس میکنم بزرگه

صورتم خال داره

لاغر اندامم و لپ ندارم

موهام هم از بچگی کم پشت بودن

اینا رو گفتم که عکس نخواین دوستان ولی از اینکه خدا به یکی زیبایی داده و به یکی نداده خیلی ناراحتم .

تنها دارایی که مطمئنم که دارم یه قلب مهربون که جز اون هیچی ندارم

خواستگار جدی هم تا الان که ۲۳ سالمه نداشتم

وقتی دوستامو میبینم که ازدواج کردن و بچه دارن بعضیاشون و یا اینکه خواستگارای خوب دارن واقعا به حال خودم دلم میسوزه

روزام همش شده ناراحتی و غصه

من تقریبا شبیه یکی از  عمه هام هستم که هنوزم که ۴۴ سالشه، مجرده ،میترسم مثل عمم مجرد و تنها و عصبی بشم 

از آینده ای شبیه عمم میترسم 

خدا کنه عمم بتونه ازدواج کنه تا منم از این فکرا بیام بیرون

دعا کنید واسم دوستان

❤🌹

عکس نمیزاری

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضاموکامل بخون اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم 👇👇👇.   میشه براحاجتم۳تاصلوات بفرستی ودعاکنی هرچه زودترصاحب خونه بشم مرسی

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1156

اسی جان مطمئنم مشکل تو فقط اعتماد بنفس پایینته

منم یکم شکل عمه مجردمم اونم سوهر نکرده

ولی همه میگن خوشگلم خودمم خودمو زیبا میبینم سبزم لوپ هم ندارم فقط دماغمو عمل کردم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
1140
من بیست و دو سالمه و پارسال ازدواج کردم و امسال دارم طلاق میگیرم،گفتم بگم شرایطمو یکم دلت اروم شه،قس ...

دلم با غم یک نفر دیگه آروم نمیشه که عزیزدلم ...انشاالله که زندگیتون روبراه بشه گلم

عزیزم اگه بترسی و تلقین کنی بدتر میشه تو هنوز جوونی با فکر کردن به این مسایل خودتو نباز اگه بشینی خونه هی فکر کنی که نکنه مثل عمم بشم مطمئن باش مثل اون میشی ...ضمنا هیچ کس زشت نیس کافیه وجودتو بشناسی و ببینی رو کجاها باید کار کنی ورزش کنی یکم تپل تر شی و اینا ...

من بیست و دو سالمه و پارسال ازدواج کردم و امسال دارم طلاق میگیرم،گفتم بگم شرایطمو یکم دلت اروم شه،قس ...

منم 23 سالمه و 3 ساله ازدواج کردم،حالا شوهرم میخواد جداشیم

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...

ب خودت برس 

اول اینکه اعتماد ب نفس داشته باش 

اول اینکه سبزه ها با نمکن  بعدم یکم تپل شو ی ارایش ملایم داشته باش موهاتو اتو کن مگه همه موهاشون پرپشته مگه همه کم پشت ها زشتن؟

میتونی ب خودت برسی ک خوشگل شی صورتت ک خال داره برو دکتر تا واست برداره 

1103

عزیزم 23 خیلی هم سن بالایی نیس هنوز فرصت داری

بدون همه چی هم زیبایی ظاهر نیست، خوشبختی هم فقط تو ازدواج نیست واقعا،

و اگر خداوند اراده خیری درباره تو داشته باشد، هیچکس قادر نیست مانع فضل او گردد! (سوره یونس آیه 107)

خدا به یکی هم سلامتی نداده  ولی بتو داده

به یکی سواد و وضع مالی در حدی که گوشی داشته باشه نداده ولی بتو داده و ........

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
اسی جان مطمئنم مشکل تو فقط اعتماد بنفس پایینته منم یکم شکل عمه مجردمم اونم سوهر نکرده ولی همه میگن ...

منم دوس دارم عمل کنم پولش نیس حتی اگه هم باشه هیچ جوره پدرم راضی نمیشه به شدت مخالفه عمل زیبایی هست ...کاش پدرم لااقل راضی میشد 

1170