2726

بچه ها من تو خونه همش بیکارم ودر حال استراحت!!!!!

میخوام زبان انگلیسی یاد بگیرم فقط کلمات و بعد مکالمه ..

بنظرتون از کجا و با چ کتابی شروع کنم؟روزی چند تا کلمه حفظ کنم ؟

اپلیکیشن خوب هم اگر میشناسید بهم معرفی کنید ممنون...

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

بنظرم با اهنگ جذابتره و بهترم یاد میگیری.البته متنشم باشه

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اوه یس؟ بامن کار داشت؟    

یوخ ننه😅

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
اوه یس؟ بامن کار داشت؟    

😅😅😅😅😅😅

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
بنظرم با اهنگ جذابتره و بهترم یاد میگیری.البته متنشم باشه

اهنگو از کجا گیر بیارم؟!!!

سوال منم هست.منم وقت آزاد دارم

بخدا بس بیکارم دیوونه شدم...

اهنگو از کجا گیر بیارم؟!!!

تلگرام داری؟

سلام گلم من معلم زبانم کتاب ۵۰۴ خیلی خوبه برای لغات و کاربردی کتاب vocabulary inuse هم خوبه 

لغتای 504بیشتر کتابیه.

2706