2703
2553
عنوان

چطور یه مادر می تونه با دست خودش زندگی بچه هاش رو نابود کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 43 پست

مادر رونمیدونم 

اما شوهرم باهرزگیهاش داره باعث میشه زندگی دخترم خراب شه، داره کاری میکنه منو دخترمو از هم جدا کنه، دِ لامصب کمتر برو عیاشی کمتر زنبازی کن عوضی 

مجبورم برم چون دیگه خستم دیگه نمیکشم، هرچند بعدا اگه نگن میخواس بخاطر دخترش بمونه 

Merynaz73سابقم کاربریم ترکیده 😬😬😬

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

باهاش قطع رابطه کردیم اولا ناراحت بود مادر شوهرم ولی الان داره پیغام میده که اگه آشتی نکنین آبروتون تو شهر میره 😐😐😐😐

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
حالا مشکل بچه هاش چیه؟ باکدوم قسمتمشکل دارن که انقدر بهم ریختن؟ 

شهرمان کوچیکه و شوهر من خیلی غیرتی 

حتی اسم مامانش هم رمزی تو گوشیش گذاشته بود که کسی نبینه اونوقت اون ...

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
2714
وای خاک عالم بیچاره بچهاش واقعا خجالت اوره حالا اگه با مرد بیوه ازدواج کرده بود فرق داشت بیچاره &nbs ...

اه همونا گرفتش که ما فهمیدیم وگرنه مخفیانه داشتن با هم حال میکردن ما هم از همه بیخبر

به نظرمن که مادرشوهرت کار بدی نکرده توقع داشتی بنده خدا تا قیام قیامت پاسوز بچه هاش بشه و هیچ کقت به خوشی خودش فکر نکنه و فقط پاسوز بچه بشه و بشینه منتظر که کی قراره بمیره؟؟؟

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
من که خراب دخترمم اينهمه سالم بخاطر اون تحمل کردم  ولی مطمئنم نمیدنش بسکه پدرسوخته ن عوضی ها&n ...

اخی خدا لعنتش کنه ولی عزیزم دخترم گناه داره طفلی کنار ی پدر هرزه زندگی کنه ارزو بغل مامانش داشته باشه بخدا خواعر من شرایط شمارو داشت ولی دخترش بزرگ بود تحمل نکرد طلاق گرفت حقم داشت یک ماه بعد جداییش زنیکه خراب خیابونی ب شوهرخواهرم گفته بود خونه ماشین مهریم کن اونم میخواست خونه بزنه نام زنکیه خراب ک دخترش زنگ زد ب زنه اینقد فحشش داد زنه خیلی فاسد بود شوهرش فهید رابطه داره طلاقش داد بعد زنه هی مزاحمت ایجاد میکرد واسه دختر خواعرم تهدیدش میکرد اینقد زشت بود شوهرخواهرمم صد دل عاشقش شده بود دختر خواهرم خودکشی کرد خدا رحم کرد زود ب دادش رسیدن دخترش گفت مامان برنگردی بازم خودمو میکشم نمیخوام یکی دیگه بیاد جاتو بگیره طفلی خواعرم سه ماه بعد طلاقش برگشت الانم هنوز مشکلات قبلو دارن ولی مث غریبه کنارش زندگی میکنه میگه فقط بخاطر بچم تحمل میکنن چون نزدیک بود از دستش بدم جات نیستم حق داری از زندگیش بری ولی بفکر دخترتم باش چون خیلی اسیب میبینه انشالله خدا کمکت کنه عزیزم

مادر شوهرم صیغه یه مرد زن و بچه دار شده شوهرم ۸ ماه پیش فهمیده هنوز کنار نیومده

زندگی مادرشوهرتون به خودش مربوطه درسته کارش خوب نبوده ولی وقتی خودش به فکر ابروش نیست شوهر شا چرا بخواد حرص بخوره

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
به نظرمن که مادرشوهرت کار بدی نکرده توقع داشتی بنده خدا تا قیام قیامت پاسوز بچه هاش بشه و هیچ کقت به ...

اول که اصلا پاسور بچه هاش نبود همیشه از ما می گرفت برای خوش گذرانی و مسافرت و تفریح خودش 

دوم اینکه صیغه یک مرد زن و بچه دار شدن درسته به نظرتون؟

2706