2703
2553
عنوان

کارای چرم دست دوزم + عکس پست اول😍

203 بازدید | 11 پست

کیف پول ۲۸۰۰۰ت

جاکلیدی ۱۰۰۰ت

جای هندزفری۵۰۰۰ت

کیف پول نارنجی ۳۵۰۰۰ت

کیف پول لیمویی ۴۵۰۰۰ت

جا کلیدی و جاکارتی ۱۵۰۰۰ت

جاکلیدی ماشین۱۰۰۰۰ت

کیف دوشی ۷۰۰۰۰ت

جا کارتی ۱۵۰۰۰ت

🎀 @charm_papion انواع کیف های چرم دست دوز زیبا 🎀

خیلی قشنگن... افریننننننننن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
اگر کارتون چرمه که قیمتتون خیلی خوووووبه من کیف پول چرم پرسیدم ۱۰۰ تومن بود

ممنونم... بله چرم و کاملا دست دوزه البته اینها چرم مصنوعی هست طبیعی گرونتر میشه

🎀 @charm_papion انواع کیف های چرم دست دوز زیبا 🎀